Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Batorowska 15
62-081 Wysogotowo
wielkopolskie, Polska
[email protected]

timacagro.pl

NIP: 7772705750

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na świecie i w Polsce firmą działającą w sektorze rolniczym, należącą do francuskiej Grupy Roullier (www.roullier.com). Łączymy dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami. W swojej ofercie posiadamy unikalną gamę produktów do odżywiania  roślin i zwierząt.

Naszym  niewątpliwym  atutem  jest  fakt, że  w  produkcji  nawozów i produktów zootechnicznych wykorzystujemy naturalne aktywne molekuły pozyskiwane z alg morskich.  Jest to efekt wieloletnich badań naszych specjalistów z działu R&D, który jest podstawą naszej działalności.                                                      

W Polsce TIMAC AGRO działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Nasz zespół dociera na co dzień do producentów w całym kraju pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służących polskim producentom.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Wyjątkowy Zespół

Tworzymy ponad 100-osobowy zespół specjalistów pracujących w terenie, ceniących sobie komfort pracy i przyjazne relacje w firmie. Na co dzień wspieramy naszych klientów w swoich gospodarstwach wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii upraw.
 

Szkolenia i rozwój

Zgadzamy się z twierdzeniem, że największym kapitałem firmy są ludzie. Dokładamy więc wszelkich starań, aby kwalifikacje naszych pracowników były na jak najwyższym poziomie. Dbamy o rozwój naszej kadry, oferując liczne szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Zależy nam, żeby pracownicy zostawali z nami jak najdłużej, dlatego promujemy i wspieramy ich rozwój wewnątrz firmy oraz stabilność zatrudnienia. Pracownikom oferujemy także benefity pozapłacowe, takie jak opieka medyczna czy ZFŚS.

REKRUTACJA

Po analizie przesłanych przez kandydatów dokumentów przez dział HR, osoby które w najpełniejszy sposób odpowiadają profilowi stanowiska zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Rekrutacja w Timac Agro Polska jest dwuetapowa:

  • I etap - Pierwsze spotkanie służy przybliżeniu charakteru pracy. Po pozytywnej weryfikacji pierwszego etapu, kandydat umawiany jest na kolejne spotkanie.
  • II etap – Tutaj sprawdzane są kompetencje merytoryczne predysponujące kandydata do pracy na danym stanowisku.

Po podsumowaniu obu etapów, podejmujemy decyzję o złożeniu oferty pracy.

Niezależnie od wyników rozmów, oddzwaniamy do wszystkich kandydatów, z którymi się spotkaliśmy.

OFERTY PRACY

Najczęściej poszukujemy osób do Działu Handlowego, specjalistów z wiedzą agronomiczną lub/i doświadczeniem w branży, chętnych do pracy z naszymi klientami na terenie całej Polski. Są to stanowiska:

  • Doradcy Techniczno-Handlowego
  • Regionalnego Dyrektora Sprzedaży

Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie www.timacagro.pl oraz na Pracuj.pl.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)