Dane kontaktowe

Tiger Warsaw Sp. z o. o.

Komitetu Obrony Robotników 45D
02-146 Warszawa

NIP: 5222988977

Poznaj nas

O firmie

Flying Tiger Copenhagen (dawniej Tiger) to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć, która posiada ponad 900 designerskich sklepów w ponad 30 krajach. Właścicielem sieci jest spółka Zebra A/S. Pierwszy sklep założył w Kopenhadze w 1995 r. Lennart Lajboschitz. Na przestrzeni lat koncepcja Flying Tiger Copenhagen zmieniała się od sprzedaży produktów tanich do unikatowych, od produktów niemarkowych do własnych projektów, od jednego pułapu cenowego do kilku, od przypadkowego asortymentu po precyzyjnie wyselekcjonowane produkty. Proponujemy oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych, okrągłych cenach.

Na początku swojego istnienia sklepy były znane pod nazwą „Zebra”. Następnie nazwa ta została zmieniona na bardziej żartobliwą, „Tiger”. Słowo to jest w języku duńskim wymawiane „tiija” i oznacza tygrysa. Taką samą wymowę ma wyraz tier oznaczający „dychę”, czyli 10 koron). Od lata 2016 r. nasze sklepy, do tej pory znane jako „Tiger”, „TGR”, „Flying Tiger”, noszą na całym świecie jednorodną nazwę: Flying Tiger Copenhagen.

O sklepach

Sklepy są usytuowane w rynkach w centrach miast, na ruchliwych deptakach i w popularnych centrach handlowych. W Polsce pierwszy sklep powstał w listopadzie 2011 r. w Warszawie. Obecnie można nas znaleźć w takich miastach jak: Warszawa, Łomianki, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Częstochowa, Toruń, Bydgoszcz, Kraków, Olsztyn, Wrocław, Poznań, Zakopane, Radom, Szczecin, Katowice, Chorzów, Gliwice, Lublin.

Kariera

Flying Tiger Copenhagen to nie jest zwykła firma, to wyjątkowe przedsięwzięcie, Ty także jesteś wyjątkową osobą, bo dzięki Tobie uda nam się wcielić nasze założenia w życie.

Zwalczamy obojętność, promujemy szczęście! Bez Ciebie, nasza filozofia może być tylko garścią pomysłów. To Ty możesz wprowadzić ją w życie i zmienić ją w rzeczywistość.

Postawa naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważna. Staramy się dobrać do naszych zespołów osoby energiczne, młode duchem, z pasją i zaangażowaniem.

Oferujemy Ci stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)