Dane kontaktowe

thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Grudziądzka 159
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.thyssenkrupp-materials.pl

NIP: 9561627586

Poznaj nas

thyssenkrupp Materials Poland S.A. jest czołowym dystrybutorem wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych w Polsce. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników na terenie całej Polski.

Oferujemy szeroki wybór wyrobów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdują się również produkty specjalnego zastosowania, systemy budowlane oraz materiały spawalnicze. Szeroki asortyment dostępny jest bezpośrednio z magazynów na terenie kraju. 

Świadczone przez nas usługi serwisowe umożliwiają dostosowanie materiału do indywidualnych potrzeb klienta oraz redukcję kosztów związanych z zaangażowanym kapitałem poprzez skrócenie własnych procesów obróbki. Na życzenie klienta dostarczamy materiały w formatach specjalnych czy też z dodatkową obróbką powierzchni.

Nasze główne centra logistyczne znajdują się w: Błoniu, Poznaniu, Dąbrowie Górniczej i Nowych Marzach.

Dzięki rozbudowanej sieci magazynów oraz sieci oddziałów i filii zlokalizowanych na terenie całego kraju, jesteśmy zawsze blisko klienta.

Nasi wykwalifikowani pracownicy w oddziałach i filiach udzielą Państwu w każdej chwili informacji na temat stanów magazynowych, a także doradzi przy wyborze materiału.

Zobacz jak działamy:

Ostatnie wpisy dla thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)