Dane kontaktowe

THESAR-PRO Sp. z o.o.

Robinii 7
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +22 867 87 82
Fax: +22 867 89 37

www.thesarpro.pl

NIP: 522-24-73-078

Poznaj nas

Firma THESAR-PRO Sp. z o.o. powstała w roku 1999 w Warszawie. Na podstawie przekazanych praw, była bezpośrednim kontynuatorem działalności firmy PRO International Ltd Sp. z o.o. Działalność ta dotyczyła dystrybucji, szkoleń oraz dostaw kompletnych stanowisk komputerowych do wspomagania projektowania w branży architektonicznej, inżynieryjnej i rozrywkowej w oparciu o produkty © AUTODESK. Z naszych usług korzystało wiele instytucji i biur projektowych w Warszawie i Polsce. Nasza działalność uzupełniała zakres usług i towarów oferowanych w ramach Grupy THESAR.

Na przełomie roku 2010/2011 podjęto decyzję o dywersyfikacji prowadzonej działalności. W oparciu o wcześniej wypracowane kontakty, przystąpiono do wykonywania usług kierowania realizacją projektów informatycznych z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, oraz realizacji projektów tematycznych z zakresu najnowocześniejszej technologii telekomunikacyjnej w tym FTTH, pozyskując na rynku pracy niezbędną do tego celu kadrę.

Obecnie THESAR-PRO Sp. z o.o. po przekształceniach właścicielskich w dalszym ciągu realizuje projekty informatyczne na zlecenie największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Z firmami partnerskimi prowadzimy wiele wspólnych przedsięwzięć w tym działania innowacyjne i optymalizacyjne w realizacji projektów dla naszych kontrahentów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)