Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

The Story

Hoża 59/28A
00-681 Warszawa
mazowieckie, Polska

thestory.is

NIP: 7010384365

The Story - Agencja UX i Software House z Warszawy

The Story to warszawska agencja UX Design + Software House. Tworzymy nagradzane serwisy www, aplikacje webowe i mobilne oparte na technologiach chmurowych za pomocą product design i UX design od 2009 roku.

The Story świadczy usługi w zakresie tworzenia i rozwoju produktów cyfrowych: User Experience, Design Produktu Cyfrowego, Aplikacje webowe i Aplikacje mobilne. W 2018 roku firma otrzymała nagrodę iF Design Award w kategorii Health i pozostaje jedyną na polskim rynku agencją, która wygrała tę prestiżową nagrodę za UX i Service Design.

Od początku istnienia firmy skupia się na tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych w oparciu o najlepsze rozwiązania User Experience. Wśród klientów są takie firmy jak KCR, Aflofarm, DHL, Klinika Invicta, czy Coral Travel.

Zespół firmy to specjaliści i eksperci z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wilna, czy Hamburga, którzy w 100% działają w rozproszeniu.

Tworzymy najlepsze produkty cyfrowe na polskim rynku

Nasze projekty otrzymały iF Design Award za UX, Awwwards, Polish Graphic Design Award, Clutch dla TOP B2B Companies.

Prowadzimy projekty dla klientów polskich i zagranicznych

W ramach projektu Human Behind Every Number nasz zespół przeprowadził badania UX w pięciu krajach - Polsce, Ukrainie, Niemczech, Bułgarii i Stanach Zjednoczonych. Ciągle uczymy się i uczymy uczestnicząc w zagranicznych konferencjach oraz szkoleniach. Pracownicy biorą udział w programach certyfikacji IDF, AWS Cloud, Linux Foundation, Salesforce.

Nasze projekty

Od 2009 roku zrealizowaliśmy ponad 270 projektów z zakresu User Experience i Web Development. Z powodzeniem. Podobamy się. Działamy dalej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)