Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Rolna 6, Sady k. Poznania
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
wielkopolskie, Polska

lorenz-snacks.pl/praca-praktyki-i-staze-w-lorenz

NIP: 8970010196

ETAP 1

Cieszymy się, kiedy nasza oferta pracy spotyka się z Twoim zainteresowaniem. Uważnie zapoznajemy się z każdą przesłaną aplikacją, a następnie umawiamy kandydatów o kwalifikacjach najbliższych naszym oczekiwaniom na pierwszą rozmowę – rozmowę telefoniczną. To świetna okazja, żeby się lepiej poznać. To również szansa dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o nas i o interesującym Cię stanowisku.

ETAP 2

Jeśli nasza oferta będzie tym, czego szukasz, a Twoja osoba wzbudzi nasze zainteresowanie, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Będzie to zarówno dla Ciebie jak i dla nas doskonała okazja do wzajemnego poznania się oraz szansa uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie. Etap ten najczęściej połączony jest z zadaniami testowymi i/lub assessment center (i daje okazję do pochrupania naszych snacków;-)).

ETAP 3

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, po to, aby lepiej poznać Twoje umiejętności i doświadczenie zawodowe, możemy poprosić Cię o przygotowanie prezentacji lub innego zadania z obszaru Twojej specjalności. Wyniki Twojej pracy zaprezentujesz nam osobiście, liczymy na Twoją kreatywność i otwartość!

ETAP 4

Dbamy o to, aby każdy kandydat, bez względu na wynik rekrutacji otrzymał od nas informację zwrotną. Jeśli Twój wynik jest pozytywny - gratulujemy! Udało się ! Witamy w naszej paczce! ;-)