Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Rolna 6, Sady k. Poznania
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
wielkopolskie, Polska

lorenz-snacks.pl/praca-praktyki-i-staze-w-lorenz

NIP: 8970010196

WITAJ W LORENZ SNACK-WORLD

Jesteśmy firmą rodzinną, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Sprzedajemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i orzeszki w ponad 80 krajach na całym świecie. Zajmuje się tym 2 250 pracowników Lorenz - w naszej centrali w Neu-Isenburgu k. Frankfurtu n. Menem i innych lokalizacjach firmy w Niemczech, Austrii, Polsce i Rosji. Czy wybierasz się na imprezę z przyjaciółmi, czy po prostu spędzasz czas z bliskimi - chcemy Ci towarzyszyć. Nasze marki: Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Lajkonik, Monster Munch, Curly, Nic Nac's i inne, sprawiają, że te wyjątkowe momenty stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

DOŁĄCZ DO NASZEJ PACZKI

Centrala – Sady K. Poznania

To tutaj zajmujemy się marketingiem, przygotowujemy promocje naszych produktów i stąd zarządzamy sprzedażą i logistyką Lorenz w całym kraju. Wśród blisko 150 pracowników Centrali są też ci, którzy czuwają nad finansami naszej firmy oraz są odpowiedzialni za HR i rozwój pracowników.

Zakład produkcyjny – Stanowice k. Wrocławia

Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego fabryka zaprojektowana jest w sposób przyjazny środowisku i otoczeniu. Nowoczesne technologie umożliwiają nam redukcje zużycia energii oraz ilości wytwarzanych odpadów. To tutaj pracują nasi specjaliści od produkcji, jakości, badań i rozwoju produktów, logistyki produkcji, zakupów, eksportu, ochrony środowiska czy automatyki oraz oczywiście – gospodarki ziemniakami.

Lorenz Services – Sady k. Poznania

To Centrum Usług Finansowych i Informatycznych, które obsługuje spółki Grupy Lorenz m.in. z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii czy Egiptu. Większość pracowników Lorenz Services na co dzień współpracuje z osobami niemieckojęzycznymi. Pracujemy w małych zespołach, co daje nam dużą samodzielność w pracy, możliwość ciągłego uczenia się i świetną atmosferę.

TO CO WAŻNE

Lorenz Snack-World to marki i pracownicy, którzy za nimi stoją. To oni są sercem firmy, bez nich historia naszego sukcesu nigdy nie zostałaby napisana.

Możliwości rozwoju, przestrzeń dla kreatywności, wzajemny szacunek i zaufanie: oto Lorenz Snack-World. Rozwój zarówno młodych profesjonalistów jak i doświadczonych pracowników jest dla nas bardzo ważny.

Praca jest częścią życia, podobnie jak życie prywatne. Balans pomiędzy nimi jest bardzo ważny, dlatego oferujemy naszym pracownikom elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (zaczynamy między 6:45 a 9:00).

Angażujemy się również w życie społeczności, w której funkcjonujemy, poprzez wspieranie inicjatyw lokalnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)