Dane kontaktowe

Thales Polska sp. z o.o.

gen. Józefa Zajączka 9
01-518 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 63 95 200
Fax: +48 22 63 95 299
[email protected]

www.thalesgroup.com/careers

Jak wygląda rekrutacja

Możliwość realizacji kluczowych projektów  w sektorze cywilnym oraz wojskowym oraz wysoki poziom technologii wymagają ciągłego doskonalenia się i zdobywania wiedzy, dlatego szukamy najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Jako profesjonalista/stka, który/a pierwsze doświadczenia zawodowe ma już za sobą, znajdziesz u nas  ambitne projekty o istotnym znaczeniu biznesowym, szerokie perspektywy własnego rozwoju  i możliwość współtworzenia sukcesu naszej organizacji. W ramach naszej struktury zatrudniamy głównie kadrę inżynieryjną w zakresie automatyki kolejowej, elektrotechniki, telekomunikacji, informatyki, jak również specjalistów innych dziedzin realizujących  swoje zadania w działach wspierających tj. finanse, administracja czy dział prawny.
Niezależnie od tego, na jakim etapie kariery jesteś, sprawdź jakie możliwości oferujemy i przekonaj się, że warto dołączyć do naszego zespołu. Każdego roku oferujemy kilkadziesiąt miejsc pracy oraz praktyk i staży. Do grona naszych pracowników dołączają doświadczeni inżynierowie i praktycy biznesu oraz studenci i absolwenci najlepszych uczelni wyższych.

Niezależnie od stanowiska na które przysyłana jest dana aplikacja, przykładamy wagę do umiejętności dopasowania do naszej kultury organizacyjnej, elastyczności oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy świadomość, że środowisko w którym działamy jest pełne wyzwań i złożoności. Wymaga to precyzyjnego działania, maksymalnie szerokiej wizji i codziennego podejmowania trafnych decyzji. Stąd też tak istotne, zarówno na etapie rekrutacji, jak i rozwoju pracownika w organizacji, szczególnie w przypadku stanowisk menedżerskich, są kluczowe kompetencje na rzecz realizacji naszych ambicji:

  • PRZEKUWANIE KOMPLEKSOWOŚCI NA ROZWIĄZANIA
  • AMBICJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • OSIĄGANIE WYNIKÓW DZIĘKI WSPÓŁPRACY
  • WPŁYWANIE NA KLUCZOWYCH INTERESARIUSZY
  • ANGAŻOWANIE I ROZWIJANIE ZESPOŁÓW
  • ZARZĄDZANIE SOBĄ

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Nasze metody rekrutacji dobieramy każdorazowo do stanowiska, na które trwa nabór, jednak niezależnie od tej specyfiki, każdy z procesów rekrutacji składa się z kilku podstawowych etapów:

ETAP 1

Krok 1 – Należy do Ciebie – Aplikuj!

Aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie globalnej oraz zewnętrznych portalach rekrutacyjnych (m.in. Pracuj.pl).
Znajdź ofertę, która najbardziej Cię interesuje i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny).

ETAP 2

Krok 2 – Rozmowa telefoniczna

Po analizie dokumentów aplikacyjnych przez dział HR, w przypadku pozytywnej oceny Twojego zgłoszenia możesz spodziewać się kontaktu telefonicznego z naszej strony. Na tym etapie przeprowadzamy wstępną weryfikację informacji zawartych w Twojej aplikacji i ustalamy ewentualny termin spotkania bezpośredniego.

ETAP 3

Krok 3 – Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie bezpośrednie przebiega zazwyczaj dwuetapowo i po stronie Thales angażuje pracownika działu HR oraz Twojego potencjalnego przełożonego.
Możesz spodziewać się pytań związanych z Twoim doświadczeniem, kompetencjami, jakie zdobyłeś/aś do tej pory, a także Twoimi oczekiwaniami związanymi z przyszłym miejscem pracy.
W zależności od specyfiki stanowiska na które aplikujesz, możemy poprosić Cię również o udział w dodatkowych testach rekrutacyjnych, takich jak: test wiedzy, test językowy, kwestionariusz osobowościowy lub zadania oparte o sesję Assessment Center.

Pamiętaj: rozmowę rekrutacyjną traktujemy jako proces dwukierunkowy, więc także Ty masz okazję  zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o pracy w Thales.

ETAP 4

Krok 4 – Oferta zatrudnienia

Jeśli to właśnie Ciebie będziemy chcieli zatrudnić w naszej firmie, złożymy Ci ofertę pracy zawierającą całokształt proponowanych warunków zatrudnienia. Jeżeli ją zaakceptujesz, przygotujemy dla Ciebie list intencyjny lub umowę o pracę.

O wyniku rekrutacji informujemy telefonicznie lub e-mailem każdego kandydata, maksymalnie do 14 dni od spotkania rekrutacyjnego, w którym uczestniczył.

ETAP 5

Krok 5 – Witamy w zespole Thales

Pozytywne przejście  powyższych  kroków oznacza, że już możemy przywitać Cię w naszej firmie!
Jako nowy pracownik zostaniesz objęty/a programem wdrożeniowym, tak abyś jak najlepiej mógł/mogła realizować  cele na nowym stanowisku i wykorzystywać swój potencjał we współpracy z nami.