Dane kontaktowe

Thales Polska sp. z o.o.

gen. Józefa Zajączka 9
01-518 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 63 95 200
Fax: +48 22 63 95 299
[email protected]

www.thalesgroup.com/careers

O THALES

Thales jest firmą, która odpowiada na potrzeby klientów z całego świata oczekujących innowacyjnych rozwiązań, podnoszących poziom życia i bezpieczeństwo. Dzięki niezwykłemu połączeniu kompetencji, talentu i różnorodności kulturowej, specjaliści i naukowcy grupy Thales są w stanie zaprojektować oraz zrealizować nawet najbardziej wymagające technologicznie rozwiązania. Projekty Thales, które wprowadzają technologie przyszłości, są wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybciej, sprawniej i wydajniej. Klienci grupy Thales mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań i podejmować trafne decyzje w kluczowych sprawach. Innowacyjne rozwiązania Thales można znaleźć w przestrzeni kosmicznej, w oceanach i na morzach, w powietrzu i na lądzie oraz w cyberprzestrzeni.  W 2018 roku Thales wygenerował przychód w wysokości 19,0 miliardów euro, zatrudniając 80 000 pracowników w 68 krajach.

O THALES POLSKA

Thales jest obecny w Polsce od 1992 roku i zatrudnia ponad 330 pracowników. Grupa zapewnia swoim klientom technologicznie zaawansowane rozwiązania dla lotnictwa, transportu lądowego, obronności, bezpieczeństwa oraz przestrzeni kosmicznej. Thales jest kluczowym uczestnikiem polskiego rynku w zakresie systemów kierowania i sterowania ruchem kolejowym. Przy współpracy z polskim przemysłem Thales oferuje Siłom Zbrojnym RP rozwiązania z dziedziny obrony przeciwlotniczej, sprzętu morskiego, lekkich pojazdów opancerzonych i bezzałogowych systemów powietrznych.

NASZE WARTOŚCI

Naszych pracowników łączy pięć wartości, które są integralną częścią naszej kultury organizacyjnej.

  • ZAUFANIE KLIENTÓW

Zaufanie naszych klientów stanowi kluczowy wskaźnik efektywności działań pracowników Thales. Współpracując jako partnerzy, słuchamy naszych klientów, przewidujemy ich potrzeby i stale dążymy do podnoszenia ich satysfakcji.

  • PRACA ZESPOŁOWA

Cenimy pracę zespołową mając świadomość, że zespół jest zawsze bardziej efektywny niż suma działań indywidualnych osób. W każdych okolicznościach współpraca jest tym, co pozwala nam tworzyć najlepsze możliwe rozwiązania.

  • ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Wierzymy w ludzi i ich potencjał, a wiedza specjalistyczna i doświadczenie naszych pracowników są naszym podstawowym atutem, dlatego priorytetem jest dla nas stałe inwestowanie w stały rozwój naszych pracowników.

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ I DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

Odpowiedzialność oznacza dla nas podejmowanie realistycznych zobowiązań i spełnianie złożonych obietnic. Dążymy do osiągania doskonałości działając z pełną odpowiedzialnością, uczciwością i profesjonalizmem we wszystkim, co robimy.

  • ELASTYCZNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

Źródła innowacji można znaleźć w każdym obszarze i muszą one być siłą napędową inspiracji pracowników Thales, dlatego zachęcamy ich do tworzenia przewagi konkurencyjnej właśnie poprzez pozostawanie otwartym na nowe pomysły i nowe sposoby działania.

Zależy nam, aby wartości biznesowe Thales znajdowały swoje odzwierciedlenie w naszych zachowaniach i abyśmy za nie właśnie byli cenieni.  Obrazują one kim jesteśmy, w co wierzymy i co wspólnie reprezentujemy.

Ostatnie wpisy dla Thales Polska sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)