Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (właściciel marki NICZUK)

Wilimowo 2
11-041 Wilimowo gm. Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
[email protected]

NIP: 7390000559

PROCES REKRUTACYJNY

Wierzymy, że nasz sukces zależy od ludzi. Przykładamy więc dużą wagę do wyboru odpowiednich kandydatów na każde ze stanowisk. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, ale ważna jest dla nas również osobowość oraz pewność, że kandydat będzie pasował do naszego zespołu.

Proces rekrutacyjny w naszej firmie jest jasny i przejrzysty, jednak może się nieznacznie różnić w zależności od stanowiska. Swoje zgłoszenie możesz złożyć klikając przycisk "Aplikuj teraz" na pracuj.pl, wysyłając na adres mailowy: [email protected] bądź poprzez zakładkę aplikacja on-line na naszej stronie internetowej www.niczuk.pl.

Jeżeli masz pytania dotyczące rekrutacji skontaktuj się z nami pod numerem +48 89 521 19 75 (stanowiska biurowe i produkcyjne) lub +48 89 521 13 81 (stanowiska produkcyjne).

Aplikując masz pewność, że Twoje zgłoszenie trafi w dobre ręce!

ETAP 1

Aplikacja

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij nam swoje zgłoszenie klikając przycisk "Aplikuj teraz" na pracuj.pl bądź wyślij na adres [email protected] lub skorzystaj z formularza on-line na naszej stronie internetowej www.niczuk.pl.

ETAP 2

Analiza zgłoszeń

Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

ETAP 3

Wstępna rozmowa telefoniczna

Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. W rekrutacji na niektóre stanowiska możesz spodziewać się kolejnego spotkania.

ETAP 5

Witamy w zespole THALE!

Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.