Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (właściciel marki NICZUK)

Wilimowo 2
11-041 Wilimowo gm. Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
[email protected]

NIP: 7390000559

OPIEKA MEDYCZNA

Zdrowie i dobre samopoczucie to podstawowy element funkcjonowania zarówno podczas wykonywania obowiązków pracowniczych, jak i życia prywatnego. W trosce o zdrowie naszych pracowników zapewniamy im dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej. W praktyce oznacza to dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów w krótkim terminie, komfortowy sposób umawiania wizyt "z dnia na dzień", a także znacznie szybszy dostęp do specjalistycznych badań.

KARTA DLA AKTYWNYCH

Basen, fitness, taniec towarzyski, boks? Wybór jest bardzo szeroki. Firma umożliwia pracownikom posiadanie karty Benefit, co wiąże się z nieograniczonym dostępem do każdego rodzaju zajęć sportowych. W zależności od wykupionej opcji z zajęć mają możliwość korzystać również członkowie rodziny pracownika. Dzięki kartom Benefit masz wolny wybór. Samodzielnie ustalasz miejsca, godziny i rodzaj treningu czy zajęć rekreacyjnych.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

W trosce o dobro i bezpieczeństwo Twoje, a także Twojej Rodziny oferujemy możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie grupowe dostępne jest w trzech wariantach, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pracownika.

FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Zarówno urlopy wypoczynkowe jak i Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym pracownicy otrzymują dodatkowe świadczenie w formie gotówki. Chcemy aby czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół był przyjemny i pozbawiony trosk związanych z dodatkowymi wydatkami.
Dbamy również o naszych najmłodszych :) Dzieci pracowników korzystają z zajęć integracyjnych takich jak: nauka gotowania, robotyka, zajęcia z malarstwa w galeriach sztuki, wyjścia do kina, teatrów itd.