Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (właściciel marki NICZUK)

Wilimowo 2
11-041 Wilimowo gm. Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
[email protected]

NIP: 7390000559

WIERZYMY W LUDZI

Ostatnie lata uczyniły nas wiodącą polską marką w produkcji systemów zamocowań dla branży budowlanej oraz przenośników łańcuchowych. Nasz dynamiczny rozwój wymaga rozbudowy zespołów w każdym obszarze działalności firmy. Poszukujemy inżynierów i specjalistów produkcji, projektantów instalacji sanitarnych, specjalistów do działów sprzedaży, zakupów i marketingu. Poszukujemy osób ambitnych, które będą współuczestniczyć w rozwoju firmy i osiągać wyznaczone cele.

CO CENIMY?

Dbamy o szczegóły. Myślimy wielotorowo. Naszym sukcesem i nieustannym celem jest zatrudnianie wysokiej klasy specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania były bezpieczne, nowoczesne oraz zwiększały komfort pracy osób z nich korzystających. Od 60 lat staramy się by początkiem i końcem każdego zadania była satysfakcja.

Wzrost zatrudnienia

Sprawdź, jak to jest być wśród najlepszych!

Wiemy, jak ważne jest doświadczenie dla rozwoju kariery zawodowej oraz przyszłej pracy. Uważamy, że budowanie sukcesu firmy jest oparte na kompetentnej kadrze.

Dajemy szansę młodym osobom, które cechuje chęć do uczenia się i podejmowania wyzwań oraz poszukiwania nowych możliwości.

Studenci oraz absolwenci odbywający staż lub praktykę w naszych strukturach, mają okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w zakładzie produkcyjnym, wspierać poszczególne działy zarówno w codziennej pracy jak i w realizowanych projektach. Zaletą praktyk oraz staży w naszej firmie jest współpraca ze znakomitymi fachowcami oraz specjalistami o unikalnej wiedzy, często niedostępnej w innych miejscach pracy.

Jeśli jesteś studentem ostatniego roku lub ukończyłeś /aś szkołę nie dłużej niż rok temu – nasze programy stażowe są dla Ciebie.

Zapraszamy – chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Aplikacja spontaniczna

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)