Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Thai Union Poland Sp. z o.o.

Strzebielinko 22
84-250 Gniewino
pomorskie, Polska

www.kingoscar.pl

NIP: 5252598554

Nasze lokalizacje

Biuro – Gdynia

ul. Łużycka 8A/3C
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

O nas

THAI UNION GROUP

W Thai Union budujemy swoją pozycję opierając się na wiedzy, pasji do ryb i owoców morza. Jesteśmy liderem branży na rynku światowym i globalnym pracodawcą, dającym zatrudnienie ponad 47 000 ludzi, których łączą wspólne wartości i cele. Od 40 lat nasi pracownicy dają wyraz swojemu zaangażowaniu i odpowiedzialności, produkując smaczną żywność z ryb i owoców morza.

Thai Union Group to:

  • 12 zakładów produkcyjnych, rozlokowanych w 10 krajach na 4 kontynentach,
  • 15 międzynarodowych brandów m.in. King Oscar, Petit Navire, Fisho czy Rugen Fisch. 

Wierzymy, że zrównoważony rozwój pozwoli nam dostarczać żywność ludności na świecie  a jednocześnie chronić zasoby mórz i oceanów dla przyszłych pokoleń.

THAI UNION POLAND

Thai Union Poland Sp. z o.o. jest dumnym producentem wysokiej jakości konserw rybnych marki King Oscar jak również John West czy Chicken of the Sea.

W Polsce posiadamy nowoczesny zakład produkcji znajdujący się w Gniewinie. Jest to jeden z największych zakładów w Europie o możliwościach produkcyjnych 150 milionów puszek rocznie. Nasze zaplecze biznesowe mieści się w Gdyni. Na naszym pokładzie płynie ponad 500 zaangażowanych i uzdolnionych osób.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 28 lat. Stąd nasze produkty trafiają do ponad 25 krajów świata, między innymi do Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Australii i Nowej Zelandii, Republiki Południowej Afryki oraz wielu innych.

GDZIE JESTEŚMY?

Thai Union Poland sp. z o.o. – Fabryka Gniewino
ul. Strzebielinko 22
84-250 Gniewino

To tutaj przygotowujemy nasze produkty. W Gniewinie oprócz Produkcji swoją siedzibę mają Dział Personalny, Logistyka, Dział Jakości, Rozwój Produktów, IT, BHP, Utrzymanie Ruchu.

GDZIE JESTEŚMY?

Biuro – Gdynia
ul. Łużycka 8A/3C
81-537 Gdynia

Siedziba Działu Finansów, Księgowości, Obsługi klienta oraz Działu Sprzedaży Krajowej i Zagranicznej