Dane kontaktowe

Thai Union Group

Strzebielinko 22
84-250 Gniewino
pomorskie, Polska

www.kingoscar.pl

NIP: 5252598554

Nasze lokalizacje

Biuro – Gdynia

ul. Łużycka 8A/3C
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

Fabryka - Dąbrowa Chełmińska

Łososiowa 6
86-070 Dąbrowa Chełmińska
kujawsko-pomorskie, Polska

POZNAJ NAS

Thai Union Group, to intensywnie rozwijająca się firma z branży rybnej, którego akcje notowane są na giełdzie papierów wartościowych w Tajlandii. TUG jest światowym ekspertem w branży rybnej i owoców morza dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od blisko 40 lat.

W Polsce posiadamy dwa zakłady przetwórstwa:

Thai Union Poland sp. z o.o. (wcześniej King Oscar sp. z o.o.) jest producentem wysokiej jakości konserw rybnych m.in. makreli, śledzia. Fabryka jest obecna na polskim na rynku od ponad 25 lat. W portfolio TUP znajdują się globalne marki, takie jak: „John West”, „Petit Navire”, „Mareblu” , „King Oscar”, ”Chicken of the Sea”,  “Century”, “Parmentier”, “Sealect”, “Fisho”. Obecnie producent zatrudnia ponad 550 pracowników.

Meralliance Poland sp. z o.o. – jest producentem produktów RTE (ready to eat), cześć „chilled” TUG. Skoncentrowana na wysokiej jakości wyrobach z łososia atlantyckiego, jak i innych gatunków ryb z rodziny łososiowatych. Produkcja marek własnych głównie dla największych sieci handlowych na terenie Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz na rynek krajowy. Jako część podgrupy Meralliance France jesteśmy drugim co do wielkości  producentem łososia wędzonego na terenie Francji. Produkcja głownie opiera się na łososiu wędzonym, który jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej wymagającym wyrobem w branży FMCG ze względu na wymagania mikrobiologiczne oraz ograniczenie związane z łańcuchem dostaw.

GDZIE JESTEŚMY?

Thai Union Poland sp. z o.o. – Fabryka Gniewino
ul. Strzebielinko 22
84-250 Gniewino

To tutaj przygotowujemy nasze produkty. W Gniewinie oprócz Produkcji swoją siedzibę mają Dział Personalny, Logistyka, Dział Jakości, Rozwój Produktów, IT, BHP, Utrzymanie Ruchu.

GDZIE JESTEŚMY?

Biuro – Gdynia
ul. Łużycka 8A/3C
81-537 Gdynia

Siedziba Działu Finansów, Księgowości, Obsługi klienta oraz Działu Sprzedaży Krajowej i Zagranicznej

Gdzie jesteśmy?

Meralliance Poland sp. z o.o. - Fabryka Dąbrowa Chełmińska
Łososiowa 6,
86-070 Dąbrowa Chełmińska

 

 

Ostatnie wpisy dla Thai Union Group