Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Thai Union Group

Strzebielinko 22
84-250 Gniewino
pomorskie, Polska

www.kingoscar.pl

NIP: 5252598554

Nasze lokalizacje

Biuro – Gdynia

ul. Łużycka 8A/3C
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

Fabryka - Dąbrowa Chełmińska

Łososiowa 6
86-070 Dąbrowa Chełmińska
kujawsko-pomorskie, Polska

O nas

THAI UNION GROUP

W Thai Union budujemy swoją pozycję opierając się na wiedzy, pasji do ryb i owoców morza. Jesteśmy liderem branży na rynku światowym i globalnym pracodawcą, dającym zatrudnienie ponad 47 000 ludzi, których łączą wspólne wartości i cele. Od 40 lat nasi pracownicy dają wyraz swojemu zaangażowaniu i odpowiedzialności, produkując smaczną żywność z ryb i owoców morza.

Thai Union Group to:

  • 12 zakładów produkcyjnych, rozlokowanych w 10 krajach na 4 kontynentach,
  • 15 międzynarodowych brandów m.in. King Oscar, Petit Navire, Fisho czy Rugen Fisch. 

Wierzymy, że zrównoważony rozwój pozwoli nam dostarczać żywność ludności na świecie  a jednocześnie chronić zasoby mórz i oceanów dla przyszłych pokoleń.

THAI UNION POLAND

Thai Union Poland Sp. z o.o. jest dumnym producentem wysokiej jakości konserw rybnych marki King Oscar jak również John West czy Chicken of the Sea.

W Polsce posiadamy nowoczesny zakład produkcji znajdujący się w Gniewinie. Jest to jeden z największych zakładów w Europie o możliwościach produkcyjnych 150 milionów puszek rocznie. Nasze zaplecze biznesowe mieści się w Gdyni. Na naszym pokładzie płynie ponad 500 zaangażowanych i uzdolnionych osób.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 28 lat. Stąd nasze produkty trafiają do ponad 25 krajów świata, między innymi do Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Australii i Nowej Zelandii, Republiki Południowej Afryki oraz wielu innych.

MERALLIANCE POLAND

Meralliance Poland jest producentem produktów RTE (ready to eat) stanowiących część sektora produktów chłodzonych Thai Union Group. Nasza produkcja jest skoncentrowana na wysokiej jakości wyrobach z łososia atlantyckiego, jak i innych gatunków ryb z rodziny łososiowatych. Produkujemy głównie marki własne dla największych sieci handlowych na terenie Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz na rynek krajowy. Jako część podgrupy Meralliance France jesteśmy drugim co do wielkości producentem łososia wędzonego na terenie Francji.

W Dąbrowie Chełmińskiej działamy od ponad 11 lat, zatrudniając ponad 200 pracowników.

GDZIE JESTEŚMY?

Thai Union Poland sp. z o.o. – Fabryka Gniewino
ul. Strzebielinko 22
84-250 Gniewino

To tutaj przygotowujemy nasze produkty. W Gniewinie oprócz Produkcji swoją siedzibę mają Dział Personalny, Logistyka, Dział Jakości, Rozwój Produktów, IT, BHP, Utrzymanie Ruchu.

GDZIE JESTEŚMY?

Biuro – Gdynia
ul. Łużycka 8A/3C
81-537 Gdynia

Siedziba Działu Finansów, Księgowości, Obsługi klienta oraz Działu Sprzedaży Krajowej i Zagranicznej

Gdzie jesteśmy?

Meralliance Poland sp. z o.o. - Fabryka Dąbrowa Chełmińska
Łososiowa 6,
86-070 Dąbrowa Chełmińska

 

 

Ostatnie wpisy dla Thai Union Group