Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TFP Sp. z o.o.

ul. Katowicka 26
62-035 Kórnik , Dziećmierowo
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 817 02 68

www.tfp.com.pl

NIP: 7810000202

O NAS

TFP Sp. z o.o. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży produkcji tektury i opakowań. Ukierunkowanie na rozwój i wysoką jakość oferowanych produktów, pozwala nam osiągnąć cel, jakim są wytwarzane przez nas wysokiej klasy opakowania.

Nowoczesny park maszyn pozwala dostarczać naszym Klientom produkty wysokiej jakości, zapewnia bezpieczeństwo pracy naszym pracownikom i daje możliwość szybkiej realizacji zamówień. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kórniku i Babimoście. Dodatkowo, wspólnie z firmą TFP Grafika, która korzysta z nowoczesnych form druku, tworząc innowacyjne formy ekspozycji – jesteśmy w stanie zaspokoić pełen zakres potrzeb związanych z pakowaniem i ekspozycją produktów naszych Klientów.

Aby móc w dalszym ciągu realizować nasze cele, poszukujemy pracowników, którzy wraz z nami będą budować naszą markę i przyczynią się do rozwoju firmy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Technologia - nieustannie podnosimy nasze standardy w odniesieniu do procesów wytwórczych, nie zapominając przy tym, jak ważnym elementem jest dbałość o środowisko naturalne. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala naszej firmie ograniczyć emisję odpadów.

Funkcjonalność naszych produktów oraz pro-środowiskowe nastawienie. Opakowania tekturowe doskonale zastępują plastik. Są biodegradowalne, a co za tym idzie – przyjazne środowisku. Naszymi klientami są producenci różnorodnych produktów, zarówno spożywczych, chemicznych czy kosmetycznych.

Pracownicy – czyli zespół ludzi, dzięki którym wciąż się rozwijamy. Różnorodność wiekowa zatrudnionych pracowników, pozwala nam łączyć wiedzę specjalistyczną i doświadczenie  z entuzjazmem i otwartością na nowe wyzwania. Uczymy się od siebie nawzajem, inspirujemy i wymieniamy doświadczeniami.  

NASZA STRUKTURA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)