Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TEXOM sp. z o.o.

Aleja Pokoju 1
31-548 Kraków
małopolskie, Polska

www.texom.pl

NIP: 8133680794

KIM JESTEŚMY:

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlano-inżynieryjna realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. Jednym z obszarów działalności TEXOM jest również specjalistyczna, profesjonalna i zgodna z wszelkimi przepisami konserwacja oraz renowacja zabytków.

Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie wspólników, posiadających uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie oparte na wieloletniej pracy w branży budowlanej w zakresie kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi w największych spółkach budowalnych w kraju. Proponujemy realizację inwestycji w formule „projektuj i buduj” gdzie oferujemy wykonanie zadania wraz z optymalnymi rozwiązaniami projektowymi co pozwala na skrócenie procesu inwestycyjnego i przejęcie skomplikowanych procedur formalno-prawnych związanych z uzyskaniem wszelakich decyzji i pozwoleń w tym pozwolenia na budowę.

Zapewniamy także realizację robót wykończeniowych w obrębie budynków historycznych, z możliwością pełnego odtworzenia form i detali architektonicznych.

Jako generalny wykonawca angażujemy cały swój potencjał finansowy, techniczny i ludzki, by zagwarantować terminowość i najwyższą jakość usług realizując budynki użyteczności publicznej. Każda inwestycja jest w danym czasie dla nas priorytetem i najważniejszym zadaniem do wykonania.

Nasz oddział: ul. Lubelska 50d, 35-233 Rzeszów, numer telefonu: 17 870 05 00

Co nas charakteryzuje?

Sukces firmy to przede wszystkich zespół ludzi, który ją buduje. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, mogących pochwalić się fachową, wszechstronną  wiedzą, pasją oraz zaangażowaniem umożliwia realizację powierzonych projektów na najwyższym poziomie. Odpowiedzialność, rzetelność, a także wysoki standard wykonanych usług połączona z terminowością jest wyznacznikiem naszej pracy. Nieustająco staramy się zwiększać naszą efektywność, zwracając szczególną uwagę na jakość wykonywanych usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Praktyka:

Zdobywaj doświadczenie odbywając praktykę zawodową już na studiach. Zapraszamy do współpracy studentów chętnych do współpracy i zdobywania doświadczenia w budownictwie. Dołącz do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]

Jak wygląda rekrutacja:

W odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne na dane stanowisko prześlij do nas dokumenty aplikacyjne (CV).

Następnie skontaktujemy się z Tobą by zaprosić Cię na spotkanie rekrutacyjne w celu poznania oraz zweryfikowania Twoich umiejętności do pracy na danym stanowisku. Porozmawiamy o ofercie a, także szczegółowo omówimy warunki pracy. To także możliwość dla Ciebie na zadanie pytań dotyczących specyfikacji pracy na które z przyjemnością odpowiemy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)