Dane kontaktowe

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48
60-462 Poznań

NIP: 7810009491

Kim jesteśmy?

Terravita powstała w latach 80, a już niewiele później ludzie w całym kraju mogli spróbować naszych czekolad. Przez lata pracowaliśmy na swoją markę, jednocześnie broniąc się przed konkurencją zagranicznych koncernów. Do dzisiaj pozostaliśmy jedną z nielicznych w branży, polską, rodzinną firmą. Obecnie zarządzamy kilkoma markami czekolad oraz półproduktów cukierniczych, a słodycze Terravita kupić można na całym świecie. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu i to tutaj wymyślamy i produkujemy wszystkie czekolady.

Więcej niż czekolada

Chociaż duma z naszych produktów towarzyszy nam codziennie, to nie one są największą wartością firmy – tę stanowią ludzie. Nasz zespół to wspaniała mieszanka doświadczenia i zapału – ludzi znających firmę od podszewki oraz nowych, ze świeżymi pomysłami. Dzięki temu wszyscy ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Cenimy sobie ludzi, którzy lubią swoją pracę i chcą się w niej specjalizować. Wysłanie CV to pierwszy i ostatni krok, który musisz wykonać sam, wszystkie następne wykonamy razem.

Nasza opowieść

Z gorzkich rzeczy cenimy jedynie czekoladę, dlatego nie znajdziesz u nas korporacyjnych zasad czy nawyków. Jesteśmy rodzinną firmą, która wierzy przede wszystkim w ludzi, dlatego nasze wartości to otwartość i szczerość, a dobra komunikacja jest dla nas równie cenna, co kakao. Inne firmy opisują wśród swych zalet dobrą kawę, czy wygodny dojazd do firmy, my wolimy opowiadać o ludziach. Zgłoś się, przyjdź, poznaj nas i sam oceń, jakie mamy zalety, a być może zechcesz stać się częścią naszej opowieści.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)