Dane kontaktowe

TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o.

ul. Innowacyjna 8
36-060 Głogów Małopolski
podkarpackie, Polska
Telefon: + 48 17 77 35 300
[email protected]

www.terez.pl

Kim jesteśmy

TEREZ Performance Polymers  jest producentem zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych, będącym częścią TER Plastics POLYMER GROUP - europejskiej organizacji  z ponad 40 letnią tradycją,  posiadającej jedną z najbardziej rozbudowanych ofert tworzyw konstrukcyjnych w Europie.

Specjalizujemy się w produkcji tworzyw sztucznych nowej generacji, wytyczających nowe standardy w dziedzinie:

 • zastosowań tworzyw w wysokich temperaturach,
 • tworzyw wysokowytrzymałościowych zastępujących metal,
 • tworzyw odpornych na zużycie (trybologia).

Swoje produkty rozwijamy we współpracy z lokalnymi uczelniami wyższymi – uniwersytetem i politechniką. Mając świadomość tego potencjału intelektualnego, nieprzerwanie wzmacniamy nasz zespół ekspertów o kształcących się tutaj inżynierów i chemików specjalizujących się w zagadnieniach związanych z polimerami i inżynierią procesową, a także innymi pokrewnymi dziedzinami.

Produkty TEREZ Performance Polymers wykorzystywane są przez wiodące światowe marki działające w obszarach przemysłu motoryzacyjnego, AGD, E&E, a także produktów konsumenckich.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Największą siłą każdej organizacji są ludzie. Doceniamy wkład i wyjątkowość każdej pojedynczej osoby, tworząc środowisko pracy, w którym panuje klimat zaufania, otwartości, uczciwej komunikacji i szacunku. Stwarzamy warunki pracy sprzyjające zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych i z wielką satysfakcją obserwujemy aktywny udział pracowników w rozwoju firmy.

CIEKAWA PRACA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU

Wspólnie tworzymy środowisko pracy sprzyjające zaangażowaniu i rozwojowi pracowników. Pragniemy aby identyfikowali się z organizacją, której są częścią oraz rozumieli rolę, jaką w niej odgrywają. Doceniamy innowacyjne i proaktywne postawy, prowadząc otwarty dialog oraz aktywnie angażując pracowników w kształtowanie organizacji do której przynależą.

STABILNE ZATRUDNIENIE 

Zależy nam na tym, aby pracownicy czuli się u nas pewnie i bezpiecznie. Czujemy wielką satysfakcję obserwując, jak pracownicy rozwijają się wraz z firmą, dlatego naszym celem nadrzędnym jest dążenie do modelu długofalowej współpracy. Jesteśmy organizacją, stawiającą przed sobą ambitne cele – aby je osiągnąć, potrzebujemy sprawdzonego zespołu pracowników.

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Prowadzimy przejrzystą politykę w zakresie zatrudniania i wynagradzania. W sposób merytoryczny i otwarty komunikujemy decyzje dotyczące pracowników i wyników ich pracy. Oferowany poziom wynagrodzenia jest regularnie weryfikowany dostosowywany do poziomu zaangażowania i posiadanych kwalifikacji.

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO

Tworzymy środowisko pracy sprzyjające motywacji i rozwojowi. TEREZ Performance Polymers buduje kompetencje swoich pracowników zapewniając im udział w szkoleniach, konferencjach branżowych, a także umożliwiając aktywne zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych w miejscu pracyChętnie dzielimy się wiedzą, czerpiemy z naszych wzajemnych doświadczeń, dążąc do budowania partnerskich, opartych na porozumieniu relacji. 

RÓŻNORODNOŚĆ

Tworzymy kulturę organizacyjną otwartą na  różnorodność, którą postrzegamy jako największą siłę TEREZ Performance Polymers. Zróżnicowanie zespołu pozwala nam na wszechstronny i twórczy rozwój w oparciu o różnorodne opinie, punkty widzenia, a także doświadczenia.

Benefity

PAKIET ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w którego skład wchodzą:

 • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
 • karty Multisport dofinansowane przez pracodawcę
 • dostęp do platformy umożliwiającej samodzielny wybór świadczenia z ZFŚS, np. biletów do kina, innych wydarzeń kulturalnych
 • spotkania integracyjne (2 x w roku)
 • możliwość uczestnictwa w organizowanych przez pracodawcę zajęciach z j. angielskiego 
 • możliwość uczestnictwa w dofinansowanych przez pracodawcę spotkaniach pracowniczej drużyny piłki nożnej
 • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Najnowsze oferty pracy

 • TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o.

  Rogoźnica (pow. rzeszowski)

  2021-09-20

zobacz wszystkie oferty pracy (1)