Dane kontaktowe

TENTE Sp. z o.o.

Gdyńska 131
62-004 Czerwonak k. Poznania
wielkopolskie, Polska

www.tente.com/pl-pl

NIP: 7781443491

POZNAJ NAS

TENTE Sp. z o.o. jest częścią Grupy TENTE o prawie stuletniej tradycji w produkcji kół i zestawów kołowych dla profesjonalnych zastosowań w branży meblowej, medycynie, motoryzacji, budowie maszyn i logistyce. Oferujemy koła wykorzystywane w wózkach i platformach do transportu wewnętrznego, mobilnych maszynach i automatyce, a także w wielu branżach powiązanych z przemysłem, medycyną i designem. Codziennie ponad 200 000 kół, zostaje wyprodukowanych przez nasze fabryki. TENTE to 1 500 pracowników w 28 lokalizacjach na 5 kontynentach.

Działamy na Polskim rynku od 2007 roku. Jesteśmy dynamicznym i zgranym zespołem nastawionym na rozwiązania (głównie mobilne). I jak dobrze skomponowany zestaw kołowy: nasz potencjał tkwi właśnie w całości silniejszej niż suma jej części. Działamy razem i dbamy o siebie nawzajem, ale stawiamy na samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za budowanie naszej marki.

Zawsze mamy do zrobienia coś jeszcze i wychodzimy z naszymi rozwiązaniami dalej… Prowadzimy projekty szkoleniowe dla studentów i uczniów. Wspieramy młodych designerów i nowe projekty naszych klientów. 

Ważny jest dla nas rozwój: szkolimy się, nabieramy doświadczenia poprzez podejmowanie kolejnych wyzwań i ciągle poszukujemy nowych rozwiązań.

Nasza praca to nie tylko nasz zespół, ale również nasi klienci, bo to wokół ich potrzeb kręci się świat TENTE. Budujemy wieloletnie relacje i zaufanie, o które dbamy na co dzień przez ciągłe odnoszenie się do Esencji Naszej Marki: Globalności, Wydajności i Inspiracji.

ESENCJA NASZEJ MARKI

GLOBALNOŚĆ: jesteśmy firmą działającą globalnie w 30 krajach na 5 kontynentach. Ważne jest dla nas partnerskie traktowanie naszych klientów i kompleksowe wsparcie ich działań w zakresie mobilności. 

WYDAJNOŚĆ: poprawiamy mobilność. Nasi klienci mogą polegać na inteligentnych rozwiązaniach mobilnych, które są zaprojektowane tak, by uzyskać maksymalną wydajność — oszczędzając czas, wysiłek, energię i koszty operacyjne. Oznacza to dla nas również oferowanie szybkiego i efektywnego dostępu do naszych produktów i usług.

INSPIRACJA: nasze rozwiązania mobilne, nasze know-how i nasz serwis stanowią źródła inspiracji dla innych a jednocześnie sami nieustannie poszukujemy nowych inspiracji.

OFERUJEMY

  • Ambitne wyzwania
  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Owocowe wtorki
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych
  • Możliwość szkoleń i rozwoju

REKRUTACJA

Rekrutacja w TENTE Sp. z o.o. składa się z kilku etapów. Aplikowanie odbywa się online poprzez wypełnienie formularza i załączenie dokumentów aplikacyjnych.

Z wybranymi osobami kontaktuje się firma zewnętrzna, która na podstawie rozmowy telefonicznej weryfikuje umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. Zakres rozmowy i poruszane tematy będą uzależnione od stanowiska na które rekrutujemy. Ale zawsze jest nam miło, gdy kandydat zapozna się wcześniej z działalnością naszej firmy. W tym celu polecamy naszą stronę: https://www.tente.com/pl-pl oraz konto na facebooku https://www.facebook.com/TENTEPolska/

Ostatnim etapem rekrutacji jest rozmowa z naszym zespołem i przedstawienie prezentacji dotyczącej wybranego zagadnienia.

Wybraną osobę przywitamy w zespole uśmiechem, pyszną kawą i wsparciem w odkrywaniu świata TENTE, czyli świata mobilności.