Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ten Square Games S.A.

ul. Generała Romualda Traugutta 45
50-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.tensquaregames.com/jobs

NIP: 8982196752

Zrób trzy duże kroki w przód. Teraz obróć się o 90° w prawo. Zrób kolejne trzy kroki. Ponownie obróć się w prawo. Znów postaw trzy duże kroki. Ostatni raz zrób zwrot i przejdź trzy kroki do przodu. Wejdź do środka wytyczonego kwadratu. Jesteś w miejscu, w którym zaczynamy naszą przygodę!

Dwójka przyjaciół, Maciek Popowicz i Arek Pernal, w roku 2011 zdecydowali  się skorzystać ze swojego doświadczenia i założyli nową firmę. Budują ją w oparciu o swoje najlepsze doświadczenia wyniesione z poprzedniego przedsięwzięcia.

Zamknij teraz oczy. Wyobraź sobie, że znajdujesz się na skraju lasu. Przed sobą widzisz spokojną taflę jeziora. Plusk fal i świergot ptaków błogo odprężają. Słyszysz szum wiatru w liściach drzew? Zarzucasz wędkę, by po chwili poczuć, że właśnie Ci się poszczęściło. Wyciągaj! Tylko nie za mocno i nie za słabo, bo ryba się zerwie! Kto wie, może to rekordowa sztuka? Możesz otworzyć oczy.

Właśnie tak wygląda pierwszy na świecie symulator wędkarski - Let’s Fish. Wydaje się proste? Jednak żadna z dotychczasowych wielu kopii naszego tytułu nie zdobyła takiej popularności. Prawie żadna. Ta udana również jest naszej produkcji. Druga część kultowej gry dostępna jest na rynku pod nazwą Fishing Clash i już bije kolejne rekordy popularności!

Jesteśmy obecni na GPW z wynikami, których nie musimy się wstydzić. Nasza droga do miejsca, w którym znajdujemy się dziś, wiodła jednak przez wiele gier, które nie odniosły tak olbrzymiego sukcesu. Nauczyliśmy się i wciąż się uczymy, jak robić jeszcze lepiej to, co robimy.

Gry nie muszą być drogie. Właściwie to powinny być dostępne dla każdego. Za darmo. Wierzymy w to tak mocno, że w każdą z naszych pozycji możesz zagrać zupełnie bezpłatnie. Dodatkowo swoją wiedzą i doświadczeniem także dzielimy się za darmo.

Zorganizowaliśmy do tej pory już cztery edycje Akademii Free2Play, podczas których przekazujemy uczestnikom w przystępnej formie to, do czego sami dochodziliśmy często latami. Najlepsi mogą dalej uczyć się od nas na płatnych stażach. Często też chcą i zostają z nami na dłużej.

Prawo zabrania dać pracę najlepszym Maluchom z Uniwersytetu Dzieci. A szkoda. Nie tylko wprowadzamy Dzieciaki w świat tworzenia gier, ale i sami uczymy się od nich, jak ciekawy może być świat pozbawiony ograniczeń, w których kajdany zakuty jest umysł dorosłych.

Uczysz się na Uniwersytecie Wrocławskim? Jest duża szansa, że nie tylko nasza nazwa brzmi znajomo, ale może i mieliśmy szansę poznać się na którymś z naszych wykładów. A może któryś z olimpijczyków, których znasz, już z nami pracuje? Co odważniejsi nazywają nas tam „rodziną” z powodu tak bliskich relacji. Z tą różnicą, że nie kłócimy się o porozrzucane skarpetki ani o to, kto ma wynosić śmieci.

Udało się nam zgromadzić w jednym miejscu ponad setkę ludzi, którzy żyją nie tylko grami. Kilka edycji Europejskich Wyzwań Rowerowych pozwoliło nam przenieść grywalizację na nowy poziom oraz zdobyć całkiem wysoką pozycję w rankingach. Oddolne inicjatywy pracowników wywołują na święta uśmiechy na twarzach potrzebujących dzieciaków. Czasem powodujemy też małe tornada, spowodowane merdaniem ogonów i lokalne trzęsienia ziemi wywołane mruczeniem w przytuliskach dla zwierzaków.

Pamiętasz kwadrat o boku trzech metrów, od którego zaczęliśmy naszą wędrówkę? Pierwsze biuro, o powierzchni 10m², dało nazwę naszemu przedsięwzięciu: Ten Square Games. Zapewne wiesz też, na jakim boisku grał Michael Jordan. Teraz połącz ze sobą dwa takie boiska do koszykówki. Przejdź się po jego obwodzie. To tylko nasze biuro. Wiedza i doświadczenie urosły o wiele bardziej. Na szczęście nie aktualizujemy nazwy firmy za każdym razem jak powiększamy biuro!

Brzmi nieźle? A wciąż mamy apetyt na więcej. A może chcesz uczestniczyć w naszej przygodzie?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)