Dane kontaktowe

TEMA Sp. z o.o. Sp.k.

Al. Lotników Polskich 1
21-040 Świdnik
lubelskie, Polska
Telefon: +48 81 451 15 31
Fax: +48 81 451 15 30
praca@tema.net.pl

temared.com

NIP: 7123238671

Poznaj nas

TEMARED jest bezpośrednim kontynuatorem wieloletniej tradycji w produkcji niezawodnych, docenianych przyczep ze Świdnika. Działamy na rynku od ponad 20 lat, jesteśmy jednym z przodujących producentów w Polsce i Europie. Od początku powstania firmy wyprodukowaliśmy ponad 100 tysięcy przyczep.

Ostatnie lata to dla nas czas dynamicznego rozwoju. Ogromne inwestycje w rozbudowę parku maszynowego oraz kadry pracowniczej, a także innowacyjne projekty sprawiły, że tylko w 2017 r. wyprodukowaliśmy prawie 40 tysięcy przyczep. To najlepszy wynik w całej historii firmy, a spodziewamy się, że kolejny rok także będzie rekordowy.

Jesteśmy obecni w ponad 34 krajach Europy. W Polsce współpracujemy z marketami budowlanymi typu DIY: Leroy Merlin, Castorama oraz PSB Mrówka, a także największymi firmami specjalistycznymi. Planujemy dalszy rozwój na istniejących rynkach oraz zdobywanie nowych. Chcemy zostać największym producentem przyczep w Europie w kategorii O1 i O2, których DMC nie przekracza 3,5 tony.

Diament Forbes 2018

TEMARED otrzymała w tym roku tytuł „Diament Forbesa 2018”. Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, który wyróżnia przedsiębiorców z sukcesami, innowatorów, których biznes rozwija się najszybciej na rynku.

Tytuł Diamentu Forbesa 2018 potwierdza świetne wyniki i możliwości naszej firmy. W kategorii przyczep lekkich (DMC do 750 kg) osiągnęliśmy 18% wzrost rok do roku uzyskując ponad 24% udział w rynku.

Biorąc pod uwagę plany wdrożeniowe nowych modeli przyczep, wspaniałe wyniki oraz niesłabnące zaangażowanie w ciągły rozwój przedsiębiorstwa liczymy na to, że obecny rok będzie dla nas jeszcze lepszy.

Zamierzamy inwestować jeszcze więcej w rozwój naszych pracowników, najnowsze maszyny i urządzenia podnoszące efektywność pracy oraz kontynuować budowanie zgranego zespołu specjalistów, który będzie wyznaczał rynkowe standardy w produkcji przyczep samochodowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)