Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TelForceOne S.A.

ul. Krakowska 119
50-428 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 327 20 33
[email protected]

www.telforceone.pl/kariera.html

NIP: 8981967851

Grupa kapitałowa w liczbach oraz społeczność #ForceOne

Czym jest #ForceOne?

W TelForceOne wierzymy, że każdy ma super moc, czyli szczególne umiejętności, unikalne zdolności wykorzystywane w pracy, Twój talent. Nazywamy go #ForceOne.

Jak identyfikujemy i rozwijamy Twój #ForceOne?

Pomagamy rozpoznać tę wyjątkową umiejętność u kandydatów i dopasować do naszych zespołów już na etapie rekrutacji. Bierzemy pod uwagę również Twoje preferencje, sposób myślenia i cechy osobowości. Jeśli pracujesz u nas już jakiś czas, dbamy o to, aby szlifować Twój super talent, niczym diament. Wiemy jak najlepiej go spożytkować. W tym celu organizujemy szkolenia, spotkania mentoringowe, dajemy Ci dostęp do najświeższej prasy i książek oraz wymieniamy się wiedzą i nowinkami w zespołach.

Misja i wartości

Nasza misja to nie górnolotne hasło bez przełożenia na rzeczywistość, lecz motto, którym kierujemy się w codziennej pracy:

TWORZYMY FIRMĘ O GLOBALNYM ZASIĘGU …

Mówimy o sobie identyfikując się z firmą, globalny zasięg dotyczy zarówno dostawców jak i klientów, aspirujemy do pozycji globalnego gracza - online i offline, nie mamy kompleksów, nie ograniczamy się, działamy szeroko i ambitnie.

… KTÓRA Z ODWAGĄ I PASJĄ WSPIERA BIZNES SWOICH PARTNERÓW …

Partnerstwo dotyczy dostawców i klientów, szanujemy biznes, pasjonujemy się bliskością i jakością współpracy, jesteśmy relacyjni, odwaga dotyczy również rozwoju, na który stawiamy, wspierając inspirujemy i zwielokrotniamy biznes naszych partnerów.

… DOSTARCZAJĄC NAJNOWSZYCH ROZWIĄZAŃ Z ZAKRESU MOBILNYCH TECHNOLOGII.

Rozwiązania dotyczą nie tylko nowości produktowych lecz również pomysłów na sam biznes, konceptów, informatycznych metod zwiększenia wolumenu, „najnowsze” oznacza, że zawsze jesteśmy na czas, monitorujemy rozwój rynku, reagujemy szybko, mobilne technologie definiują nam kierunek rozwoju akcesoriów i drobnej elektroniki.

W jaki sposób przekładamy nasze wartości na codzienną pracę?

Odwaga: stawiamy ją na pierwszym miejscu, bo, żeby osiągnąć cel, trzeba inicjować działania. Podejmujemy się ambitnych zadań, stawiamy czoła wyzwaniom.

Pasja: jesteśmy zaangażowani i z entuzjazmem podchodzimy do pracy, a dzięki ciekawości jesteśmy na bieżąco z nowościami, rozwiązujemy zagadki technologii i urozmaicamy sobie codzienną pracę.

Szacunek: akceptujemy różnorodności, odmienne zdania i jesteśmy względem siebie otwarci i szczerzy.

Kompetencje: posiadamy swoje know-how, którym umiejętnie się dzielimy i nieustannie je doskonalimy.

Rzetelność: wszystko czego się podejmujemy, robimy na najwyższym poziomie, wykonując najpierw analizy, kończąc na obiektywnej weryfikacji z niezależnych źródeł.

Wiarygodność: cenimy autentyczność ponad wszystko, dlatego nie ubieramy masek i nie udajemy. Ufamy sobie wzajemnie.

Duma: jesteśmy pewni siebie w tym co robimy, pokazujemy światu nasze sukcesy i chętnie je celebrujemy. Z podniesioną głową mówimy, że jesteśmy z TelForceOne!

Dołącz do nas i uwolnij swój potencjał #ForceOne!

Dlaczego warto postawić na rozwój w TelForceOne

… bo mamy renomę i znają nas na ponad 50-ciu rynkach na świecie

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Pełnimy rolę sprawdzonego doradcy w strategii rozwoju biznesu o różnorodnym formacie. Współpracujemy już z ponad 40 000 partnerami biznesowymi na całym świecie. Codziennie witamy się z nimi w kilkunastu językach.

… bo z lokalnego dostawcy szybko staliśmy się globalnym graczem 

Nasza historia rozpoczęła się we Wrocławiu. Nadal jesteśmy mocno związani z tym miastem, tutaj jest nasza siedziba i jest to główne miejsce zamieszkania ludzi z naszego zespołu. Od 2001 roku nieustannie rozwijamy się i dziś możemy być dumni z międzynarodowego zasięgu.

… bo dostarczamy produkty, z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży na świecie

W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania technologii mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów GSM. Nauczyliśmy się rozpoznawać jakie trendy stają się światowymi bestsellerami, a nasi Klienci wiedzą, że potrafimy wywołać emocje towarzyszące każdej premierze.

… bo naszą główną siłę w organizacji stanowią ludzie

W naszej firmie są to wykwalifikowani eksperci, pasjonaci nowoczesnych technologii. Firma wie, że najlepiej jest pracować czerpiąc inspiracje od zaangażowanego zespołu, dlatego umożliwia pracownikom rozwój i wymianę wiedzy dzięki strategii #ForceOne.

… bo wciąż się uczymy od naszych Klientów i zdobywamy nowe doświadczenia

To dzięki naszym Klientom zdobyliśmy biznesową biegłość w międzynarodowym środowisku. Poznając specyfikę ponad 50 rynków świata, pozyskaliśmy kompetencje do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)