Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Telewizja Polska S.A.

ul. J.P. Woronicza 17
00-999 Warszawa
mazowieckie, Polska

kariera.tvp.pl

NIP: 5210412987

ETAP 1

Aplikacja

Aplikuj do nas przez stronę www.kariera.tvp.pl, wybierając ofertę pracy, która Cię interesuje. Jeśli w tym momencie nie ma oferty, która odpowiada Twoim kwalifikacjom, możesz na stronie www.kariera.tvp.pl złożyć swoją aplikację, wybierając „Zostaw swoje CV”.

ETAP 2

Analiza CV

Dokładnie przeanalizujemy Twoje CV pod kątem dopasowania Twoich kompetencji do stanowiska, na które aktualnie prowadzona jest rekrutacja.

ETAP 3

Wywiad telefoniczny

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu uszczegółowienia zawartych w aplikacji informacji i zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

W okresie pandemii wszystkie spotkania odbywają się online.

Spotkanie jest ważnym etapem rekrutacji, daje możliwość zrozumienia Twojej dotychczasowej ścieżki zawodowej, nabytych kwalifikacji i doświadczenia, a także poznania i zweryfikowania wzajemnych oczekiwań. Dla rekrutującego jest to też ważny etap praktycznego sprawdzenia Twoich kompetencji. Dla Ciebie z kolei to szansa zaprezentowania siebie i swoich osiągnięć.

W zależności od stanowiska, proces rekrutacji może składać się z kilku spotkań rekrutacyjnych oraz z różnorodnych metod oceny Twoich predyspozycji, np. testów wiedzy i testów praktycznych.

ETAP 5

Zakończenie procesu rekrutacji

Analiza informacji pozyskanych na wcześniejszych etapach pozwala podjąć decyzję o wyborze najbardziej odpowiedniego kandydata.

ETAP 6

Informacja zwrotna

Na koniec procesu rekrutacji, kontaktujemy się z każdym, kto wziął udział w spotkaniu rekrutacyjnym, by poinformować o wynikach rozmowy.