Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Telewizja Polska S.A.

ul. J.P. Woronicza 17
00-999 Warszawa
mazowieckie, Polska

kariera.tvp.pl

NIP: 5210412987

O nas:

Czy wiesz że:

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych. Nasze programy, filmy i seriale udostępniamy:

  • na antenach ogólnopolskich TVP1 i TVP2 oraz 16 antenach regionalnych TVP3
  • w kanale informacyjnym TVP Info
  • w kanałach tematycznych: TVP Kultura, TVP Historia, TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP Sport, TVP HD
  • dla widzów za granicą w TVP Polonia, TVP Wilno, Biełsat TV, Poland In
  • w kanałach internetowych: TVP Parlament, Poland In, TVP ABC Domowe Przedszkole, TVP Kultura 2 oraz w streamingu: TVP3, TVP Wilno, TVP Info, TVP Polonia

Produkujemy najpopularniejsze w Polsce seriale i programy, które oglądają miliony widzów m.in.: „Stulecie Winnych”, „Wojenne dziewczyny”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Rolnik szuka żony”,  „Sanatorium miłości”, czy „The Voice of Poland”. Nasze produkcje są doceniane również na międzynarodowych festiwalach i konkursach. Należymy do Europejskiej Unii Nadawców EBU, w ramach której realizujemy duże, międzynarodowe projekty, jak np. konkurs piosenki Eurowizji Junior.

Dbamy o najwyższą jakość produkcji, stale dostosowując ofertę programową do oczekiwań widzów i wymogów rynkowych. Naszym pracownikom stwarzamy nowe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, proponując ciekawe projekty i wyzwania. Stawiamy na rozwój nowych technologii, rozwijamy dystrybucję kinową, planujemy wprowadzenie w najbliższej przyszłości nowych kanałów tematycznych: TVP Dokument, TVP Kobieta i TVP Nauka.

Angażujemy się również w działalność charytatywną, w ramach której już od wielu lat wspieramy organizacje i instytucje, które pomagają dzieciom i młodzieży. Naszą flagową akcją jest „Reklama Dzieciom”.

Ministerstwo Zdrowia wyróżniło nas w konkursie „PracoDawcaZdrowia”, za ponadprzeciętną troskę o zdrowie pracowników i skuteczność we wdrażaniu programów promocji zdrowia w środowisku pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (94)