Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Telewizja Polska S.A.

ul. J.P. Woronicza 17
00-999 Warszawa
mazowieckie, Polska

kariera.tvp.pl

NIP: 5210412987

O nas:

Czy wiesz że:

W swojej ofercie posiadamy 22 Anteny i kanały, wśród nich 10 w jakości HD, w tym TVP Wilno w jakości HD jest na Litwie, oraz bogatą ofertę serwisów internetowych, m.in.: informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, filmowych i dziecięcych oraz VOD. Nasz program można również oglądać korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV i telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Nasze programy, filmy i seriale udostępniamy:

  • na antenach ogólnopolskich TVP1 i TVP2 oraz 16 antenach regionalnych TVP3;
  • w kanale informacyjnym TVP Info;
  • w kanałach tematycznych: TVP Kultura, TVP Historia, TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP Sport, TVP HD, TVP Kobieta, TVP Dokument, TVP Sport;
  • dla widzów za granicą w TVP Polonia, TVP Wilno, Biełsat TV, TVP World,  a także TVP Info w USA;
  • w kanałach internetowych: TVP Parlament, TVP ABC Domowe Przedszkole, TVP Nauka oraz w streamingu: TVP3, TVP Wilno, TVP Info, TVP Polonia, TVP World, TVP Kultura 2, TVP Historia 2.

Produkujemy najpopularniejsze w Polsce seriale i programy, które oglądają miliony widzów m.in.: „Stulecie Winnych”, „Wojenne dziewczyny”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Rolnik szuka żony”,  „Sanatorium miłości”, czy „The Voice of Poland” i „”The Voice Kids”. Nasze produkcje są doceniane również na międzynarodowych festiwalach i konkursach. Należymy do Europejskiej Unii Nadawców EBU.

Dbamy o najwyższą jakość produkcji, stale dostosowując ofertę programową do oczekiwań widzów i wymogów rynkowych. Naszym pracownikom stwarzamy nowe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, proponując ciekawe projekty i wyzwania. Stawiamy na rozwój nowych technologii, rozwijamy dystrybucję kinową.

Angażujemy się również w działalność charytatywną, w ramach której już od wielu lat wspieramy organizacje i instytucje, które pomagają dzieciom i młodzieży. Naszą flagową akcją jest „Reklama Dzieciom”.

Ministerstwo Zdrowia wyróżniło nas w konkursie „PracoDawcaZdrowia” za ponadprzeciętną troskę o zdrowie pracowników i skuteczność we wdrażaniu programów promocji zdrowia w środowisku pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)