Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TELE-FONIKA Kable S.A.

Hipolita Cegielskiego 1
32-400 Myślenice
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 372 7552
[email protected]

tfkable.com

NIP: 6260004386

Łączymy globalnie

TELE-FONIKA Kable (dalej Grupa TFKable) od ponad 25 lat jest obecna na krajowym i międzynarodowym rynku przemysłu kablowego. Stabilna strategia rozwoju oparta na pełnej dywersyfikacji rynków zbytu pozwoliła na ugruntowanie spółki w światowej czołówce firm branży kablowej o znaczącym potencjale rozwojowym. Świadczone usługi i produkty przez Grupę TFKable znajdują liczne zastosowania w najważniejszych sektorach przemysłu – obejmują ponad 25 tysięcy sprawdzonych, standardowych konstrukcji zawierających również asortyment specjalistyczny realizowany na indywidualne zapotrzebowanie partnerów biznesowych.

Dołącz do nas

Od początku naszej działalności łączymy dobre tradycje przemysłu kablowego w Polsce oraz globalne, innowacyjne rozwiązania wdrażane w branży kablowej. Nasz znaczący potencjał rozwojowy stanowią zakłady produkcyjne (w Polsce, w Wielkiej Brytanii, w Serbii i na Ukrainie) i  zakład recyklingu Bukowno, Polska oraz spółki handlowe, odpowiadające za georegionalną dystrybucję wyrobów, jak również nowoczesne Laboratorium Prób Ogniowych w zakładzie Kraków-Wielicka, wykonujące kilkaset pretestów palności w skali roku oraz Laboratorium Wysokich i Ekstra Wysokich Napięć w Bydgoszczy.

Grupa TFKable w liczbach

Nasze doświadczenie sięga początku XX wieku. TELE-FONIKA Kable rozpoczęła działalność jako firma rodzinna z jednym zakładem, który produkował i dystrybuował kable w kraju. Jeden z naszych wiodących zakładów - Kraków-Wielicka przez 60 lat był największym zakładem produkcji kabli i przewodów w Polsce.

Natomiast Zakład Bydgoszcz jest jednym z największych centrów produkcyjnych kabli średnich, wysokich i ekstra wysokich napięć w Europie - ponadto w 2017 roku wraz z zakładami w Littleport i Hartlepool dołączył do elitarnego grona bezpośrednich dostawców rozwiązań z branży przesyłu energii elektrycznej drogą morską.

W Grupie TFKable wzrost aktywów szedł w parze z docenianiem doświadczenia i umiejętności pracowników z nabytych zakładów. Nasza obecna pozycja jest efektem kompilacji doświadczeń pracowników TFKable i JDR z realizacji i współpracy przy licznych, globalnych projektach inwestycyjnych.

Nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)