Dane kontaktowe

Teknika S.A.

ul. Nowa 3
05-816 Warszawa, Opacz-Kolonia
mazowieckie, Polska

NIP: 7781326940

TEKNIKA SA od 1998 roku jest liderem w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych technologii i największym dostawcą nowoczesnych maszyn i urządzeń w Polsce dla takich branż jak: produkcja wyrobów z drewna i płyt drewnopochodnych, obróbka szkła, kamienia i tworzyw sztucznych, a także cenionym dostawcą narzędzi.

Dostarczamy każdy rodzaj maszyn dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i kompletne linie produkcyjne. Nasze maszyny reprezentują najwyższą jakość wykonania oraz najwyższy poziom technologiczny. Wszystkie maszyny są w 100% Made in Italy i zapewniają produkcję na najwyższym światowym poziomie pod względem jakości i wydajności.

W ciągu ponad 19 lat działalności dostarczyliśmy do ponad 1 200 naszych klientów blisko 3 500 maszyn. Statystycznie, każdego dnia gdzieś w Polsce montowana jest nasza maszyna lub urządzenie.

Posiadamy trzy oddziały: w Warszawie, Gorlicach i Olsztynie stanowiące łącznie ponad 3500 m2 powierzchni biurowo-wystawienniczych. TEKNIKA otworzyła także w stolicy nowoczesne centrum dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Przy ul. Ruczaj 98 na warszawskim Wilanowie znajduje się nie tylko główna siedziba i salon wystawowy nowoczesnych maszyn oraz ich autoryzowany serwis, ale także TEKLAB – centrum pokazowe, gdzie codziennie każdy klient może przetestować maszyny z naszej oferty.

Atutem naszej marki, stanowiącym o jej sukcesie na polskim rynku, jest wykwalifikowana kadra. Na rzecz klientów w całej Polsce, pracuje obecnie nasz ponad 70 osobowy zespół ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie i zapewniający kompleksową obsługę inwestycji od doradztwa w zakresie wyboru technologii i uzyskania wsparcia finansowego, przez montaż, po przeszkolenie operatorów i wieloletnią stałą opiekę serwisową.

Naszym klientom gwarantujemy wsparcie:

  • finansowe (doradztwo, leasing, dotacje unijne)
  • techniczno-konstrukcyjne (projektowanie linii produkcyjnych, plany modernizacji, programowanie i testowanie (maszyn i robotów)
  • szkoleniowe (szkolenia wstępne i doszkalające dla operatorów)
  • logistyczne (dostawa i montaż maszyn)
  • handlowe ( sprzedaż części zamiennych i podzespołów)
  • serwisowe (naprawy gwarancyjne, assistance, regeneracja)

Nasza Misja

Naszą misją jest nieustanne zwiększanie zadowolenia naszych klientów, poprzez innowację, inwestycję, ulepszanie procesów i jakości. 

Nasze Wartości

Po pierwsze Klient

Główną zasadą naszego działania jest sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tworzenie długoterminowych więzi stałej współpracy.

Odpowiedzialność

Wiemy, że nasze codzienne działania mają wpływ na ulepszenie warunków życia ludzi. Dlatego też nigdy nie zapominamy o społecznym wymiarze naszej pracy i działamy mając na uwadze dobro naszych klientów.

Efektywność

Działamy i inwestujemy na wszystkich poziomach, we wszystkich aspektach naszej działalności.

W Polsce jesteśmy znani z tego, że oferowane przez Nas produkty zawsze osiągają gwarantowane parametry, a w naszych działaniach kierujemy się zasadą świadczenia usług kompleksowych i podporządkowanych oczekiwanym efektom.

Jedność

Kierujemy się zasadą stawiania interesu wspólnego ponad korzyści indywidualne. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami.

Zapraszamy do współpracy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)