Dane kontaktowe

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.

ul. 11 Listopada 11
40-387 Katowice
śląskie, Polska

www.tedi.com/pl

TEDi POZNAJ NAS

TEDi - ponad 2.250 sklepów w całej Europie, około 20.000 pracowników w 8 krajach - tym samym nasze założone w 2004 roku w Dortmundzie przedsiębiorstwo należy do wiodących firm w branży artykułów niespożywczych.

W naszych sklepach oferujemy szeroki, zaskakujący wybór - od artykułów dekoracyjnych, przez piśmiennicze i gospodarstwa domowego po akcesoria DIY. W TEDi znajdziesz wszystko pod jednym dachem. Pozwól się zainspirować różnorodnością, aktualnymi trendami, ciekawymi gadżetami.

Ciągle szukamy nowych lokalizacji, nieprzerwanie doskonalimy koncepcję aranżacji naszych sklepów i błyskawicznie dopasowujemy się do nowych wymagań rynku - jesteśmy zawsze elastyczni.

Wiemy, że dobre wcale nie musi być drogie. Dlatego przy uwzględnieniu aspektów ekonomicznych stale utrzymujemy kurs wzrostowy, dowodząc, że uczciwe ceny, dobra jakość, ciągłe zaangażowanie oraz bogata i zróżnicowana oferta nie muszą się nawzajem wykluczać. Jeśli chcesz dokładniej poznać TEDi, zapraszamy na naszą stronę www.

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z TEDi

Na sukces każdej firmy pracują zaangażowani pracownicy i takich ludzi właśnie poszukujemy. Ponadto doceniamy umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz otwartość na nowe doświadczenia. Wierzymy, że kluczem do stworzenia pozytywnej atmosfery w pracy są ludzie, więc jeżeli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do wykonywania swoich zadań, masz motywację do pracy oraz jesteś graczem zespołowym, to dołącz do nas!

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – pragniemy stworzyć z naszymi pracownikami relacje na lata, dlatego nasze standardy zatrudnienia to stabilne warunki, bezpieczeństwo i równowaga. 
  • bogate doświadczenie – nasza firma dopiero wkracza na rynek Polski, dlatego dajemy możliwości zdobycia realnego i wzbogacającego doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie. 
  • otwartość i różnorodność – otwarte i przyjazne relacje to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Nasi pracownicy to ludzie o różnym wykształceniu i doświadczeniu, to ludzie o odmiennych zainteresowaniach i pasjach, lecz z powodzeniem tworzący zgrane zespoły.
  • pracę zespołową – stawiamy na współpracę, gdyż wierzymy, że sukces odnosi się tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu, życzliwości i wsparciu załogi. To właśnie nasi pracownicy wspólnie tworzą przyjazne środowisko pracy i odnoszą sukcesy.
  • szansę na rozwój - ciągle się rozrastamy i zawsze cenimy zaangażowanie naszych pracowników, dlatego możliwości w zakresie awansu wewnętrznego są u nas częste i realne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)