Dane kontaktowe

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.

ul. 11 Listopada 11
40-387 Katowice
śląskie, Polska

www.tedi.com/pl

TEDi POZNAJ NAS

Historia TEDi zaczęła się w 2004 roku w Niemczech. Wtedy właśnie powstał innowacyjny koncept by stworzyć sieć sklepów z bogatą ofertą artykułów niespożywczych przydatnych w każdym domu. Produkty te miały wyróżniać się wysoką jakością, różnorodnością oraz przystępną ceną. Same sklepy miały być łatwo dostępne i gwarantujące przyjemne, rodzinne zakupy. Pomysł spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że jeszcze w tym samym roku otworzyliśmy 120 nowych oddziałów. Dzisiaj TEDi to około 1900 fili w 8 krajach Europy, zatrudniających ponad 16 000 pracowników.

W Polsce TEDi gości od 2018 roku. Tak jak i w innych krajach, TEDi bardzo szybko zdobył zaufanie klientów i nowe filie są wciąż otwierane na terenie całej Polski, zarówno w dużych miastach, jak i w małych miejscowościach.

W sklepach TEDi każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy blisko 15 tysięcy różnorodnych produktów w każdej z naszych placówek. Na półkach naszych sklepów można znaleźć artykuły gospodarstwa domowego, materiały biurowe, produkty dla majsterkowiczów, zabawki, upominki, artykuły dla zwierząt oraz elementy dekoracyjne. Co więcej, udowadniamy, że wysokiej jakości i atrakcyjnemu wzornictwu może towarzyszyć przystępna cena. 

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z TEDi

Na sukces każdej firmy pracują zaangażowani pracownicy i takich ludzi właśnie poszukujemy. Ponadto doceniamy umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz otwartość na nowe doświadczenia. Wierzymy, że kluczem do stworzenia pozytywnej atmosfery w pracy są ludzie, więc jeżeli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do wykonywania swoich zadań, masz motywację do pracy oraz jesteś graczem zespołowym, to dołącz do nas!

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – pragniemy stworzyć z naszymi pracownikami relacje na lata, dlatego nasze standardy zatrudnienia to stabilne warunki, bezpieczeństwo i równowaga. 
  • bogate doświadczenie – nasza firma dopiero wkracza na rynek Polski, dlatego dajemy możliwości zdobycia realnego i wzbogacającego doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie. 
  • otwartość i różnorodność – otwarte i przyjazne relacje to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Nasi pracownicy to ludzie o różnym wykształceniu i doświadczeniu, to ludzie o odmiennych zainteresowaniach i pasjach, lecz z powodzeniem tworzący zgrane zespoły.
  • pracę zespołową – stawiamy na współpracę, gdyż wierzymy, że sukces odnosi się tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu, życzliwości i wsparciu załogi. To właśnie nasi pracownicy wspólnie tworzą przyjazne środowisko pracy i odnoszą sukcesy.
  • szansę na rozwój - ciągle się rozrastamy i zawsze cenimy zaangażowanie naszych pracowników, dlatego możliwości w zakresie awansu wewnętrznego są u nas częste i realne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)