Dane kontaktowe

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Łozienica Prosta 28
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie, Polska

yachtech.pl

NIP: 9551000466

O nas

Technologie Tworzyw Sztucznych (TTS) swoją historią sięgają 1995 roku, wówczas rozpoczęliśmy produkcję elementów konstrukcji jachtów takich jak kadłuby, pokłady, podłogi.

Zatrudniamy blisko 800 pracowników. Rocznie produkujemy laminowane elementy konstrukcyjne do około 600 jachtów. W 2015 roku rozszerzyliśmy profil produkcji i rozpoczęliśmy pełne wyposażanie kilku modeli jachtów. Obecnie wykonujemy nie tylko laminowanie i okuwanie, ale także montowanie instalacji wodnych, elektrycznych i gazowych, silników, wyposażenia nawigacyjnego i sterującego oraz innego wyposażenia niezbędnego na każdym jachcie. Ten kierunek naszego rozwoju jest w tej chwili najszybszy i powoduje m.in. znaczny wzrost zatrudnienia.

Zobacz jak buduje się luksusowe jachty!

Nasze produkty

Specjalizujemy się w budowie kadłubów i pokładów łodzi dla takich światowych marek jak Hanse, Dehler, Moody, Sealine czy Fjord. Są to jachty morskie o długości od 30 do 62 stóp. Stosowanie najlepszych materiałów oraz zastosowanie nowoczesnych procesów technologicznych pozwala nam na uzyskanie znakomitych jakościowo kompozytów. Przygotowane przez nas konstrukcje uważane są za dobro luksusowe wśród klientów na całym świecie.

Od pierwszych dni istnienia firmy stawiamy na jakość oferowanych przez nas produktów. Kładziemy nacisk, by spełniać wymagania reżimu technologicznego, jak również sprawdzamy zgodność wykonawstwa z dokumentacją projektową.

Obierz kurs na TTS!

W kilku etapowym procesie rekrutacji staramy się jak najlepiej zapoznać kandydatów z naszą organizacją. Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów jak i osób bez doświadczenia, których przyuczamy do zawodu w ramach wewnętrznych szkoleń.

Chętnie przyjmujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, którzy chcą realizować ambitne wyzwania podczas staży lub praktyk. Cenimy sobie Twoją motywację do pracy, zaangażowanie oraz entuzjazm.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)