Dane kontaktowe

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Łozienica Prosta 28
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

yachtech.pl

NIP: 9551000466

Poznaj nas:

Jesteśmy liderem w produkcji luksusowych jachtów żaglowych i motorowych, obecnym na zachodniopomorskim rynku od 1995 roku. Rocznie naszą stocznię opuszcza ponad 650 jednostek, które można zobaczyć w marinach rozciągających się od Australii po Amerykę. Jachty wybudowane w naszej firmie są znane i nagradzane na całym świecie, doceniane przez pasjonatów żeglarstwa i mistrzów regatowych.

TTS jest dużym pracodawcą, wchodzącym w skład grupy kapitałowej HanseYachts.

Nasz rozwój to nieprzerwany proces – rozbudowujemy fabrykę zlokalizowaną w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Otworzyliśmy także Centrum Research&Development BalticDesign Institute, zlokalizowane w Szczecinie.

Widząc ogromne zainteresowanie jachtami i łodziami motorowodnymi z optymizmem patrzymy w przyszłość licząc, że każda nowozatrudniona osoba dołoży swoją cegiełkę do rozwoju firmy.

Na horyzoncie nie brakuje wyzwań i ciekawych projektów!

Poza dobrze prosperującym przedsiębiorstwem jesteśmy zgranym zespołem angażującym się w różne ciekawe inicjatywy jak promowanie kultury żeglarskiej, zawody sportowe, akcje charytatywne czy obchody różnych świąt także tych nietypowych.

Nasz sukces to wynik połączenia pasji, umiejętności, doświadczenia i nowoczesnych technologii.

Dołącz do nas, zostań członkiem naszej załogi i buduj z nami najpiękniejsze jachty!

Nasze produkty:

Słyszałeś kiedyś o Hanse, Dehler, Moody, Sealine czy Fjord? Jeśli tak to super! Jeśli nie to powinieneś wiedzieć, że są to jachty morskie o długości od 30 do 62 stóp, które powstają właśnie w TTS, w Goleniowie.

Stosowanie najlepszych materiałów oraz zastosowanie nowoczesnych procesów technologicznych pozwala nam na uzyskanie znakomitych jakościowo kompozytów. Przygotowane przez nas konstrukcje uważane są za dobro luksusowe wśród klientów na całym świecie.

OBIERZ KURS NA TTS!

W kilku etapowym procesie rekrutacji staramy się jak najlepiej zapoznać kandydatów z naszą organizacją, dlatego zależy nam na spotkaniach w siedzibie firmy.

Kogo szukamy?

Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów oraz inżynierów jak i pracowników produkcji bez doświadczenia, których przyuczamy do zawodu w ramach wewnętrznych szkoleń.

Chętnie przyjmujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, którzy chcą realizować ambitne wyzwania podczas staży lub praktyk. Cenimy sobie motywację do pracy, zaangażowanie oraz entuzjazm.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)