Dane kontaktowe

Techno-Service S.A. TS PCB

Benzynowa 21
83-011 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 325 26 00
[email protected]

tspcb.pl

NIP: 5840304288

TS PCB Lider w produkcji obwodów drukowanych

Firma Techno-Service S.A. od wielu lat produkuje obwody drukowane PCB. Jesteśmy największym producentem w Polsce oraz cenionym producentem w Europie.

Dobra jakość naszych usług i produktów oraz wysoki poziom bezpieczeństwa naszych rozwiązań zostały potwierdzone certyfikatami jakościowymi.

Istniejemy na rynku od niemal czterdziestu lat, zatrudniamy 120 osób i to właśnie ludzie są dla nas największą wartością. Dbamy o pracowników. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, finansując różne formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Chcemy, by zostali z nami na dłużej.

Dlaczego ludzie chcą z nami pracować?

Jako pracodawca wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego z naszych pracowników. Doceniamy fakt, że każdy z nas jest inny, a podstawą wszystkich relacji jest wzajemny szacunek. Jesteśmy otwarci na potrzeby ludzi, a ich głos jest dla nas ważny w każdym aspekcie. Jesteśmy elastyczni, a nasza współpraca polega na poszukiwaniu wspólnych rozwiązań, korzystnych dla obu stron.

TS PCB to marka, która przez lata działalności na rynku zdobyła zaufanie klientów, ale i pracowników. Uczciwość i zaufanie to wartości, którymi kierujemy się od początku istnienia. Transparentne zasady wynagradzania oraz awansowania pracowników, konkretna i precyzyjnie zaprojektowana ścieżka kariery, dają im poczucie bezpieczeństwa, ciągłości zatrudnienia i stabilizacji, tak ważne w dzisiejszych czasach.

Jeśli chcesz, by Twoja lojalność, fachowość i zaangażowanie były docenione i odpowiednio wynagradzane, dołącz do naszego zespołu, zapraszamy na pokład!

Dołącz do naszego zespołu

Etap 1. Przesłanie aplikacji.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wybierz interesujące Cię stanowisko i wyślij nam swoje CV.
[email protected]

Etap 2. Analiza i selekcja aplikacji

Analizujemy każdą nadesłaną aplikację, jednak na rozmowę zapraszamy wyłącznie wybranych kandydatów.

Etap 3. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

Jeśli Twoje doświadczenie i wykształcenie będą zgodne z naszymi wymaganiami skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 4. Rozmowa w siedzibie firmy

Podczas spotkania będziemy chcieli poznać Cię bliżej. Interesują nas Twoje doświadczenia zawodowe, kompetencje i umiejętności. Będziesz miał okazję wyrazić swoje oczekiwania jakie wiążesz ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Proces rekrutacji w zależności od stanowiska, będzie się składał z 1-3 etapów.

W przypadku kilkuetapowego procesu, po każdym etapie skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o naszej decyzji.

Etap 5. Decyzja o zatrudnieniu.

Na podstawie dotychczasowych spotkań i po analizie wszystkich rozmów podejmujemy decyzję o wyborze kandydata / kandydatki.

Jeśli decyzja jest pozytywna, kontaktujemy się z wybranym kandydatem w celu omówienia warunków zatrudnienia.