Dane kontaktowe

TechniSat Digital Sp. z.o.o

Siemianice, ul. Poznańska 2
55-120 Oborniki Śląskie

NIP: 9151697446

O nas

TechniSat to firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w miejscowości Daun, natomiast centrum badawcze ulokowane jest w Dreźnie. Zakłady produkcyjne rozlokowane są na terenie całej Europy – w Niemczech, na Węgrzech oraz w Polsce (Siemianice koło Obornik Śląskich). Polski oddział to największy zakład w całej Grupie TechniSat, posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji elektroniki. Obecnie produkuje routery i repeatery.

TechniSat zapewnia klientom profesjonalne zaplecze produkcyjne, wiedzę i kompetencje. Pozwalają one oferować kompletną obsługę, począwszy od konstrukcji i zakupu materiałów, poprzez produkcję, a skończywszy na serwisie posprzedażowym.

Spółki, wchodzące w skład Grupy TechniSat, kojarzone są z zaufaniem, niezawodnością oraz partnerstwem w branży elektroniki konsumenckiej. Cel, który przyświeca grupie TechniSat, to ciągłość, długoterminowa współpraca oraz zadowolenie klienta.

Obszary działalności

Nasze doświadczenie w produkcji podzespołów elektronicznych oraz wytwarzaniu produktów jest bardzo kompleksowe i pokrywa szerokie spektrum w najróżniejszych branżach.

Grupa TechniSat zebrała w ostatnich dziesięcioleciach duże doświadczenie w najróżniejszych sektorach produktów, a w szczególności w rozwoju oraz produkcji niezmiernie wrażliwych podzespołów elektronicznych oraz urządzeń dla segmentu CE (Consumer Electronics) oraz Automotive.

Zaliczają się do nich m.in. analogowe oraz cyfrowe zestawy odbiorcze.

Sprzęt RTV

  • Telewizory, radia, rozwiązania cyfrowe, urządzenia DVB i wiele innych

Urządzenia do transmisji danych

  • routery, repeatery

Branża Automotive

  • radia i systemy nawigacji satelitarnej, elementy z tworzyw sztucznych

Możliwości kariery

Oferujemy szeroki zakres możliwości kariery w naszej firmie – od stanowisk produkcyjnych poprzez stanowiska specjalistyczne z zakresu elektroniki, automatyki i IT.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)