Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Techmar Sp. z o.o.

Ul. Marynarki Polskiej 100
80-557 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 784 431 954
[email protected]

www.techmar.gda.pl

NIP: 5842566704

O NAS

Jesteśmy polską firmą działającą w branży wentylacyjnej od 15 lat. Realizujemy projekty w zakresie instalacji wentylacyjnych, chłodniczych, ogrzewania i chłodzenia sufitów dla prestiżowych budynków przemysłowych, hal produkcyjnych, galerii handlowych oraz biurowców na terenie Polski i Niemiec.

Zatrudniamy 86 pracowników w Polsce i w Niemczech.

W firmie Techmar zatrudniamy najlepszych: monterów wentylacji, brygadzistów, kierowników montażu/kierowników budów, inżynierów, pracowników biurowych.

Korzyści z pracy

Przede wszystkim firma Techmar oferuje ciekawą pracę, pełną wyzwań w zgranym zespole. Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością rozwoju zawodowego i awansu. Pakiet szkoleń, w tym naukę języka niemieckiego. Możliwość zdobycia uprawnień. Oczywiście niezbędne narzędzia do pracy na danym stanowisku  (min.: ubranie robocze, narzędzia do pracy, laptop, telefon, samochód służbowy), a także zakwaterowanie na terenie Niemiec oraz dojazdy dla pracowników delegowanych.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w firmie Techmar wyślij do nas swoje CV na adres: [email protected]. W tytule wiadomości wpisz  nazwę stanowiska bądź obszar pracy jaki Cię interesuje oraz krótką wiadomość do naszego działu rekrutacyjnego. Możesz również skontaktoważ się przez formularz kontaktowy, któy znajduje się na naszej stronie internetowej. Jeżeli posiadasz kompetencje, które są przez nas poszukiwane skontaktujemy się z Tobą niezależnie od tego czy obecnie mamy opublikowane oferty pracy.