Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tech Data Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 1130002653

Proces rekrutacji

Cenimy nie tylko wiedzę oraz zaangażowanie, ale również nastawienie. Twój entuzjazm i chęć do pracy z pewnością wpłynie pozytywnie na wynik rekrutacji.

Doskonale wiemy jak stresujące może być spotkanie rekrutacyjne, dlatego staramy się tworzyć taką atmosferę i warunki, aby Kandydat mógł się zaprezentować z jak najlepszej strony.

ETAP 1

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, sprawdź nasze oferty pracy i wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz dołącz dokumenty aplikacyjne.

ETAP 2

Po wstępnej analizie aplikacji wybierzemy kilku Kandydatów, którzy naszym zdaniem najlepiej spełniają nasze oczekiwania i zaprosimy na spotkanie.

ETAP 3

Kluczowym elementem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna. Sprawdź jaką firmą jesteśmy, pomyśl o swoim dotychczasowym doświadczeniu oraz kwalifikacjach i umiejętnościach, które wyróżniają Cię spośród innych. Spotkanie zazwyczaj odbywa się z przedstawicielem działu HR oraz managerem działu, do którego prowadzimy rekrutację. Jeśli na danym stanowisku wymagana jest znajomość języka angielskiego, część rozmowy będzie przebiegała właśnie w tym języku.

ETAP 4

Decyzja o zatrudnieniu przekazywana jest telefonicznie. Wtedy też ustalamy warunki oraz datę rozpoczęcia współpracy.