Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tech Data Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 1130002653

Benefity

Atmosfera

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie. Wszyscy dbamy o jak najlepsze relacje oraz atmosferę w pracy, tak aby każdy czuł się u Nas komfortowo. Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem.

Kodeks Etyczny

Firma kształtuje relacje z pracownikami na podstawie Kodeksu Etycznego, dzięki któremu nasza firma cieszy się szacunkiem, dobrą reputacją. Chcemy, aby Nasi Pracownicy czuli się u nas bezpiecznie i byli traktowani z należytym im szacunkiem.

Karta Multisport

Nasi Pracownicy, a także ich osoby towarzyszące, którzy zdecydują się ma wykupienie karty MultiSport, otrzymają imienną kartę, która daje możliwość korzystania w nielimitowany sposób z ponad 1000 ośrodków sportowych w całej Polsce. Program ten obejmuje szeroki zakres usług: zajęcia fitness, siłownia, basen, taniec, squash, joga, ścianki wspinaczkowe i wiele innych.

Opieka Medyczna

Współpracując z Grupą Lux Med oferujemy naszym pracownikom oraz członkom ich rodzin opiekę medyczną. Pakiety obejmują świadczenia z zakresu Medycyny Pracy, ale także dodatkowych usług: lekarza rodzinnego, badań profilaktycznych, lekarzy specjalistów, analiz laboratoryjnych i wiele innych.

Szkolenia

Zapewniamy szkolenia językowe, sprzedażowe czy techniczne.

Ubezpieczenie na życie

Propononujemy 3 rodzaje pakietów: pakiet podstawowy, rodzinny i VIP.

Dofinansowanie nauki języka angielskiego

Jako, że głównie pracujemy w języku angielskim zapewniamy Naszym Pracownikom dostęp do nauki tego języka.

Dofinansowanie do okularów

Większość czasu spędzamy przed ekranami monitora. Z troski o wzrok Naszych Pracowników zapewniamy dofinansowanie do okularów.

Akcje charytatywne

Angażujemy się w różnego rodzaju akcje charytatywne, m.in. zbiórka korków. Zorganizowaliśmy zbiórkę krwi czy sprzętu AGD do domu dziecka.

Integracja

Nasi Pracownicy są różnorodni. Zarażając swoimi pasjami aktywizują zespół. Dzięki temu zostały utworzone, np. zajęcia fitness.

Przestrzenny budynek

Jesteśmy zlokalizowani w nowoczesnym i przestronnym budynku.