Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tech Data Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 1130002653

Kim jesteśmy?

Jesteśmy czołowym dystrybutorem IT oferującym szerokie portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Jesteśmy częścią Tech Data Corporation, jednego z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania. Tech Data obsługuje ponad 125 tys. klientów w 100 krajach. W Polsce współpracujemy z ponad 7 tysiącami Partnerów Handlowych, m.in. Microsoft, HP Inc., Cisco, Adobe, Dell, Xerox i wiele innych.  

Nasze wartości:

Uczciwość: Postępujemy właściwie.

Uczciwość to podstawa naszej działalności. Nasze działania są uczciwe i przejrzyste; zawsze postępujemy właściwie, przestrzegając najsurowszych standardów etyki i sprawiedliwości.

Doskonałość: Zapewniamy doskonały komfort współpracy.

Dążymy do osiągania najwyższych wyników we wszystkim, co robimy. Zapewniamy największy możliwy komfort współpracy naszym partnerom kanałów dystrybucji i sobie nawzajem.

Odpowiedzialność: Dotrzymujemy obietnic.

Dotrzymujemy obietnic i wywiązujemy się ze zobowiązań. Wyraźnie określamy oczekiwania, a następnie wspieramy się i ufamy sobie nawzajem, aby osiągać wspólne cele.

Współpraca: Wspieramy siebie nawzajem.

Słuchamy i wspieramy siebie nawzajem. Pracujemy wspólnie, szukając wciąż lepszych, bardziej innowacyjnych sposobów wykazywania elastyczności, wprowadzania uproszczeń i udoskonalania naszej działalności biznesowej.

Różnorodność: Razem zwyciężamy.

Wierzymy, że nasz różnorodny, globalny zespół pracowników napędza nasz sukces. Zapewniamy różnorodne, przyjazne i wzbogacające środowisko dla naszych współpracowników i ich pomysłów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)