Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

teamtechnik Production Technology Sp. z o. o.

ul. Za Górą 23
32-050 Skawina
małopolskie, Polska
[email protected]

NIP: 6792864238

ETAP 1

Aplikuj

Któraś z naszych ofert wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zrób pierwszy krok – wypełnij formularz rekrutacyjny, załącz CV i aplikuj do Nas! Nie widzisz oferty, która odpowiada Twojemu doświadczeniu? Przekaż nam swoje CV – wrócimy do Ciebie, jak tylko będziemy mieć rolę dostosowaną do Twojego profilu.

ETAP 2

Selekcja

Nasz zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację oraz skonsultuje ją z Managerem odpowiedniego Działu.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoje doświadczenie i kwalifikacje zawodowe spełniają nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie! Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe oraz oczekiwania wobec pracodawcy.

ETAP 4

Rozmowa kwalifikacyjna

Jest to moment, kiedy możemy wzajemnie się poznać. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej porozmawiamy o Twoim doświadczeniu na dotychczasowym stanowisku, umiejętnościach i sukcesach zawodowych. Ze swojej strony przedstawimy Ci nasze oczekiwania pod względem roli, na którą aplikujesz. Na tym etapie poznasz swojego potencjalnego przełożonego. Zaprosimy Cię także na spacer po firmie, aby w pełni zaprezentować Ci jak się u nas pracuje.

ETAP 5

Decyzja

Nienależnie od wyniku rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o naszej decyzji. Możesz liczyć na nasz feedback!

ETAP 6

Złożenie oferty pracy

Jeżeli spośród wszystkich kandydatów wybierzemy właśnie Ciebie, to przedstawimy Ci ofertę pracy, uwzględniając w niej wszystkie najważniejsze informacje. Liczymy, że przyjmiesz naszą ofertę, i wtedy witamy na pokładzie teamtechnik 😊