Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

teamtechnik Production Technology Sp. z o. o.

ul. Za Górą 23
32-050 Skawina
małopolskie, Polska
[email protected]

NIP: 6792864238

Kim jesteśmy?

Firma teamtechnik to jeden ze światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych. Celem firmy teamtechnik jest projektowanie i upowszechnianie innowacyjnych rozwiązań automatyzacyjnych odpowiadających wymaganiom i potrzebom naszych klientów. Do tego celu używamy najnowszych  technologii produkcyjnych, które umożliwiają tworzenie linii montażowych  zintegrowanych z systemami testującymi i kontrolującymi końcową jakość produktu oraz dokonującymi testów funkcjonalnych przy produkcji seryjnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu, symulacji, montażu i uruchomieniu, jak i światowemu zasięgowi możemy oferować naszym klientom gotowe systemy o zróżnicowanym poziomie zautomatyzowania, a także globalne wsparcie produkcji oraz fachowy serwis. Troszczymy się również o środowisko naturalne, stosując gdzie to tylko możliwe, nowoczesne techniki oszczędzające energię elektryczną. 

Dlaczego warto z nami współpracować

teamtechnik jest miejscem stworzonym przez pasjonatów innowacyjnych technologii produkcyjnych. Szukamy ludzi z pasją, otwartych na nowe wyzwania i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki. Wyróżnia nas nieformalna i rodzinna kultura organizacyjna. Współpraca, team spirit, wspólne cele, rozwój – na to stawiamy przede wszystkim! Niezależnie od tego, czy jesteś praktykantem, czy doświadczonym specjalistą w swoim obszarze, w teamtechnik znajdziesz wyjątkowe możliwości rozwoju. 

Nasze oddziały

teamtechnik swoją historię rozpoczął w Polsce w 2005 roku, z pierwszą siedzibą w Krakowie. Od 2014 roku główna siedziba firmy teamtechnik znajduje się w Skawinie k. Krakowa, i obok rozwijania i produkcji zautomatyzowanych rozwiązań w branży automotive, specjalizuje się również w zastosowaniu symulacji komputerowych procesów produkcyjnych w celu ich optymalizacji. Drugi oddział firmy w Polsce znajduję się w Ostrowie Wielkopolskim. Jego domeną jest produkcja komponentów do realizacji różnych projektów. Pracownicy firmy teamtechnik to ponad 250 osobowy zespół, który  składa się głównie z inżynierów i wysoko wyspecjalizowanych fachowców z doświadczeniem produktowym i procesowym.   

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)