Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TE Connectivity / Tyco Electronics Sp. Z o.o.

Unii Lubelskiej 4
85-059 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 48 52 32 50 326
[email protected]

NIP: 7781001824

Lokalizacje:

TE Connectivity oddział w Szczecinie

Ul. Kablowa 1
70-895 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

careers.te.com

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska

TE Connectivity Industrial Poland Sp. z o.o.

Ul. Grunwaldzka 38
84-351 Nowa Wieś Lęborska
pomorskie, Polska

TE Connectivity Poland Services Sp. z o. o.

Ul. Wielicka 28B
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

KASIA

„W TE Connectivity pracuję od 15 lat. Moją przygodę z firmą rozpoczęłam 15 lat temu. Pracowałam jako Pracownik magazynu oraz Monter Podzespołów. Aktualnie zajmuję stanowisko Brygadzisty na Wydziale Montażu Automatycznego i zarządzam 80-osobowym zespołem. Moim celem zawodowym jest ciągły rozwój, który codziennie realizuję doskonaląc umiejętności w ramach szerokiego pakietu szkoleń.

Zatrudniając się w firmie TE możesz liczyć na bardzo dobrą atmosferę, możliwość rozwoju poprzez poszerzanie kompetencji i zdobywanie nowych doświadczeń oraz pracę z wykwalifikowaną kadrą zarządzającą.”

ŁUKASZ

„W TE pracę zacząłem jako pracownik tymczasowy na stanowisku Obsługo-Ustawiacza w 2007 roku. Po paru miesiącach zostałem zatrudniony bezpośrednio do TE. Po 4 latach zacząłem produkować kable wysokonapięciowe i odpowiadać za prace serwisowe. W międzyczasie zgłaszałem wiele usprawnień do procesu produkcyjnego i starałem się robić więcej niż ode mnie oczekiwano. Mój przełożony zauważył mój potencjał i od 2018 roku przeszedłem na nową ścieżkę rozwoju - zostałem Technologiem i w tym kierunku chcę się dalej rozwijać. Pracodawca dodatkowo dofinansował moje studia. W TE cenię dobrą atmosferę oraz utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Warto do nas dołączyć, bo pracodawca inwestuje w swoich pracowników. Wystarczy tylko chcieć i można wiele osiągnąć."

RADKA

„W TE Connectivity pracuję od 24 lat. Pracę rozpoczęłam jako Monter Podzespołów. Moje starania zostały zauważone i awansowano mnie na stanowisko Operatora Maszyn. To nie był jednak koniec mojego rozwoju. Swoją determinacją i zaangażowaniem przełamałam mit, że stanowiska typowo techniczne są zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Opanowałam rysunek teczniczny jak elementy mechaniki maszynowej. Zdałam egazamin i rozpoczęłam pracę jako Młodszy Obsługo – Ustawiacz. Aktualnie pracuję jako Obsługo – Ustawiacz Maszyn. Jestem samodzielnym specjalistą, od którego teraz mogą uczyć się inni. Śmiało mogę powiedzieć, że w TE zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą liczyć na możliwość pracy na stanowiskach technicznych, związanych z obsługą maszyn.

W TE cenię możliwość rozwoju, liczne szkolenia jak i bardzo dobrą atmosferę, sprzyjającą pracy zespołowej. Na codzień czuję, że mogę liczyć na moich współpracowników jak i na przełożonych.”

ADAM

”Swoją karierę w TE rozpocząłem 8 lat temu jako Referent Ds. Import/Export w zakładzie w Bydgoszczy. Wówczas byłem jeszcze w trakcie zaocznych studiów magisterskich i była to moja pierwsza praca. Po roku pracy nadarzyła się możliwość przejścia do globalnych struktur TE.

Od tego czasu przeszedłem przez szereg stanowisk regionalnych oraz globalnych związanych z zarządzaniem Łańcuchem Dostaw. Pracowałem jako Planista oraz Kierownik Działu Planowania. Obecnie pełnię rolę Kierownika Łańcucha Dostaw w globalnych strukturach. W międzyczasie udało mi się uzyskać jeden z najbardziej prestiżowych certifikatów związanych z łańcuchem dostaw APICS Certified Supply Chain Professional.

Każda z pełnionych przeze mnie funkcji pozwoliła mi się rozwinąć i zdobyć nowe umiejętności. Moim marzeniem zawodowym jest objęcie stanowiska Dyrektora Łańcucha Dostaw lub Dyrektora Operacyjnego jednej z naszych jednostek biznesowych w TE.

W TE cenię nie tylko liczne możliwości rozwoju, ale też fakt, że Firma przykłada dużą wagę do różnorodności w środowisku pracy. Możliwość współpracy z koleżankami i kolegami z różnych krajów i regionów pozwoliła mi poszerzyć perspektywę.  Dodatkowo, różne doświadczenia osób w zespole pomagają stworzyć środowisko, w którym ceni się nieszablonowe pomysły oraz niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów.

Myślę, że moja ścieżka kariery w TE jest dobrym przykładem na to, że nie należy się bać i trzeba korzystać z licznych możliwości rozwoju, które oferuje firma.”

ŁUKASZ

„W TE pracuję już 12 lat, dołączyłem tu zaraz po Szkole Zawodowej. Była to moja pierwsza praca.

Zaczynałem od jednego z podstawowych stanowisk – Operatora Pras, by dojść do obecnej pozycji: Starszy Ślusarz Narzędziowy – Brygadzista.

W międzyczasie byłem Obsługo-Ustawiaczem Pras, Ślusarzem Narzędziowym i Specjalistą ds. Pomiarów. Wiem jednak, że to nie koniec mojej drogi zawodowej w TE. Moim celem jest zdobywanie jak największego doświadczenia w pracy na różnych stanowiskach. Przede mną jeszcze wyzwania związanie z poznaniem systemu SAP, dopełni to wiedzę, by móc zająć kolejne stanowiska na moim wydziale – Tłoczni.

A co dalej? Czas pokaże. TE Bydgoszcz cenię za codzienność, która obfituje w wyzwania, nie ma tu monotonnii i nudy. Na pewno ogromną wartością są ludzie i wynagrodzenie na czas."