Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TE Connectivity / Tyco Electronics Sp. Z o.o.

Unii Lubelskiej 4
85-059 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 48 52 32 50 326
[email protected]

NIP: 7781001824

Lokalizacje:

TE Connectivity oddział w Szczecinie

Ul. Kablowa 1
70-895 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

careers.te.com

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska

TE Connectivity Industrial Poland Sp. z o.o.

Ul. Grunwaldzka 38
84-351 Nowa Wieś Lęborska
pomorskie, Polska

TE Connectivity Poland Services Sp. z o. o.

Ul. Wielicka 28B
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

KIM JESTEŚMY?

TE Connectivity jest światowym liderem w dziedzinie technologii przemysłowych. Naszą misją jest tworzyć bezpieczniejszą, zrównoważoną, produktywną i połączoną przyszłość. Gama oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie łączności i czujników, sprawdzonych w najtrudniejszych warunkach, umożliwia postęp w transporcie, przemyśle, technologii medycznej, energii, komunikacji danych i domu. Zatrudniając około 80 000 pracowników, w tym ponad 7500 inżynierów, pracujących z klientami w około 140 krajach, TE zapewnia, że ​​liczy się każde połączenie.

Nasze Spółki

Tyco Electronics Sp z o.o. w Bydgoszczy

Na terenie Bydgoszczy pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych, przy ul. Unii Lubelskiej 4 (okolice Dworca PKP w Bydgoszczy) oraz przy ul. Aleksandra Krzywca 2 (Teren Zachem). Łącznie zatrudniamy około 1000 osób i ciągle się rozwijamy. Poza funkcjami związanymi z procesami produkcyjnymi oraz działami administracyjnymi, w naszej fabryce zlokalizowanych jest wiele ról o charakterze globalnym. 

Stawiamy na rozwój Naszych pracowników. Szkolimy ich, oraz zapewniamy możliwość uczestniczenia zarówno w lokalnych jak i międzynarodowych projektach, dzięki którym zdobywają multidyscyplinarne doświadczenie.

TE Connectivity oddział w Szczecinie rozwija się preżnie od 2018. Fabryka należy do gałęzi energetycznej ogólnoświatowego przedsiębiorstwa, zatrudniającego łącznie ok. 80 tys. osób. W hali zlokalizowanej w Parku Przemysłowym funkcjonują obszary produkcyjne, jak i logistyczno- dystrybucyjne. Oprócz strefy magazynowej, pracownicy przygotowują komponenty, a także pełne zestawy instalatorskie dla sieci średnio- i wysoko- energetycznych, których odbiorcami są klienci na całym świecie.

Cały proces koordynują: działy planowania, zakupów, jakości, inżynierii produkcji, dział utrzymania ruchu, logistyki, HR oraz finansów.

Fundamentem naszej działalności są wysoko wykwalifikowani inżynierowie i specjaliści. W chwili obecnej zatrudniamy już ponad 500 osób i ciągle prowadzimy nowe procesy rekrutacyjne

TE Connectivity dokłada wszelkich starań by pracownicy mogli rozwijać swoje kompetencje, talenty, umiejętności i wiedzę. Większość naszych rekrutacji to procesy wewnętrzne, kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój naszego zespołu.

Na uznanie zasługuje troska o zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Przykładamy dużą wagę do działań społecznie odpowiedzialnych. Zależy nam też na zaangażowaniu i zadowoleniu pracowników.

TE Connectivity w Krakowie jest wynikiem projektu centralizacji procesów finansowych w trzech miejscach na całym świecie: Chinach, Kostaryce i Polsce. Odpowiadamy za wsparcie naszych jednostek z krajach europejskich dlatego tez wśród naszych pracownikow ważna jest znajomość języków obcych, takich jak: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski. Aktualnie w Krakowie zatrudniamy 200 pracowników i ciągle się rozwijamy.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Warszawie to Biuro Handlowe, w którym pracują Inżynierowie Sprzedaży, Inżynierowie Serwisu oraz Pracownicy Działu Obsługa Klienta. Świadczymy usługi doradztwa technicznego dla klientów z kilkunastu krajów na świecie. Wspieramy sprzedaż urządzeń i produktów TE dla wszystkich segmentów rynku – motoryzacji, przemysłu oraz energetyki.

TE Connectivity Industrial Poland Sp. z o.o. w Nowej Wsi Lęborskiej

W naszym Zakładzie, zlokalizowanym w Nowej Wsi Lęborskiej, zajmujemy się produkcją przełączników oraz przekaźników niskiego i średniego napięcia.

Aktualnie zatrudniamy 140 pracowników w Działach Produkcji, Jakości, Zaopatrzenia, Planowania, Logistyki, Inżynierii Produkcji oraz Utrzymania Ruchu.

Swoim klientom oferujemy innowacyjne i niezawodne produkty, w tym unikatowe rozwiązania, dostosowane do ich konkretnych potrzeb.

Zaangażowany, zgrany i dynamiczny zespół oraz bardzo szerokie portfolio sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym wymaganiom naszych klientów.

Jak pracujemy?

Nasze Wartości:

Uczciwość, odpowiedzialność, praca zespołowa oraz innowacyjność to wartości zgodnie z którymi pracujemy. Zwracamy szczególną uwagę na etykę naszych zachowań zarówno wobec klientów oraz dostawców, jak i wobec współpracowników. W 2021 roku TE Connectivity po raz siódmy otrzymało prestiżowy tytuł World’s Most Ethical Companies. Ponadto naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników. Podejmujemy szereg inwestycji oraz działań edukacyjnych, których celem jest zapewnienie komfortowych, a przede wszystkim bezpiecznych warunków pracy. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą oraz partnerem biznesowym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)