Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TDJ Sp. z o.o

Aleja Roździeńskiego 1A
40-202 Katowice
śląskie, Polska

www.tdj.pl

NIP: 6350000825

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation.

Fundamentem naszej działalności są ludzie. Wierzymy, że sukces całej firmy skorelowany jest z indywidualnymi osiągnięciami jej pracowników. To właśnie oni decydują o kierunkach naszego rozwoju i mają realny wpływ na kształt naszych inwestycji. Cenimy otwartość, przedsiębiorczość, wiarygodność i odpowiedzialność, a dzięki nastawieniu na współpracę, razem budujemy wartość spółek i projektów w szerokim horyzoncie czasowym.

Dlaczego warto z nami pracować?

Szukamy ludzi z pasją, odwagą w podejmowaniu decyzji i wyznających nasze wartości. TDJ nie jest tylko miejscem pracy. To przestrzeń realizacji ambicji i zbierania unikalnych doświadczeń. Ważne jest dla nas budowanie długoterminowej relacji z pracownikami.

Menadżerom oferujemy wyjątkową przestrzeń rozwoju poprzez możliwość realizacji celów we wszystkich obszarach działalności spółki. Wraz z zespołem są angażowani w zakresie zakładania i budowy od podstaw nowych firm. Wpływają na długoterminowy wzrost wartości spółek portfelowych czy też na rozwój startupów w ramach projektów Venture. Definiują strategie oraz są włączani w operacyjne zarządzanie spółkami portfelowymi, w celu zapewnienia stabilnego i długoterminowego wzrostu ich wartości.

TDJ Foundation

Naszym sukcesem dzielimy się z młodymi osobami, wierząc, że inwestycja w ich edukację i rozwój jest najwyższą wartością dla społeczeństwa. TDJ Foundation pomaga dzieciom i młodzieży w odkrywaniu siebie i pokazuje różne możliwości rozwoju swojego potencjału, oferując indywidualne doradztwo i dostęp do najlepszych praktyk edukacyjnych. Nasze programy oparte o wartości, kompetencje, pasję i rodzinę są kierowane głównie do dzieci pracowników TDJ i spółek portfelowych.

Poznaj bliżej działalność fundacji: https://tdj.pl/fundacja/.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)