Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 6
05-270 Marki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 771 17 01
Fax: +48 22 781 33 61
[email protected]

www.tchibo.pl

NIP: 125 138 49 61

Sypiemy najlepszymi benefitami!

Kochamy rozpieszczać naszych klientów – serwując najznakomitsze kawowe specjały, a pracowników – zasypując najatrakcyjniejszymi benefitami! Nie bez przyczyny większość początkowego składu została z nami do dziś, a każdego miesiąca świętujemy czyjś jubileusz – 10 lat to u nas standard, a nierzadko się zdarza, że ktoś świętuje nawet 20 czy 25 lat pracy w Tchibo. To chyba mówi samo za siebie. 😉

Co wpływa na to, że większość pracowników zagrzewa u nas miejsce na tak długo? Na pewno to, że pracuje się u nas naprawdę przyjemnie – jesteśmy stabilną firmą z 70-letnią tradycją i o wysokich, międzynarodowych standardach.

Zobacz, jakie jeszcze dodatki znajdują się w naszym menu, by uprzyjemnić Ci pracę:

Comiesięczny przydział kawy

Każdego miesiąca dostaniesz od nas zestaw najlepszych kaw, w którym Ty dobierasz produkty.

Zniżki na produkty Tchibo

W naszych sklepach kupisz kawę i herbatę jedynie za 1 grosz, na wszystkie produkty Tchibo masz 15% zniżki, a w urodziny nawet 30%.

Opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie

Już od pierwszego dnia wspieramy Twoje zdrowie pakietem LUXMED, do którego możesz włączyć swoich bliskich. Masz również możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia (tu też możesz włączyć bliskich).

Dofinansowanie do posiłków

Dopłacimy Ci do naszych pysznych dań na stołówce, a kawę i herbatę dorzucimy za darmo (mamy duży wybór – na pewno znajdziesz coś dla siebie), dodatkowo w każdą środę serwujemy świeże owoce lub soki.

Karta MultiSport

U nas masz kartę open na wszystko za jedyne 25 zł.

Dofinansowanie do szkoleń i kursów

Wesprzemy Twój rozwój na wiele sposobów, dając dostęp do przeróżnych narzędzi wspierających podnoszenie kwalifikacji czy dopłacając do Twoich zajęć.

Więcej urlopu i jeden krótszy dzień pracy

W ważnych sytuacjach w Twoim życiu dorzucimy więcej płatnego urlopu okolicznościowego, za 100 % frekwencję odwdzięczamy się dodatkowymi 2 dniami urlopu wypoczynkowego, a co roku uczestniczymy w akcji 2 godziny dla rodziny.

Parking dla pracowników

U nas nie musisz się martwić, gdzie zostawić samochód – wolne miejsce parkingowe zawsze będzie na Ciebie czekać, a dla fanów jednośladów mamy specjalną wiatę, pod którą można zaparkować motocykl czy rower.

Wsparcie w ważnych sytuacjach życiowych oraz dodatkowe świadczenia socjalne

Gdy wydarzy się w Twoim życiu coś ważnego, będziemy służyć Ci wsparciem, również finansowym. Możesz także liczyć na wsparcie z ZFŚS, a nawet wnioskować o pożyczkę na dom czy dopłatę do wkładu własnego.

Karty przedpłacone i system premiowy

Wręczamy premię roczną za realizację celów firmowych, zespołowych lub indywidualnych, a szczególną inicjatywę nagradzamy doładowaniem karty przedpłaconej.

Prezenty świąteczne, urodzinowe i jubileuszowe

Z okazji jubileuszy (każde 5 lat pracy w Tchibo) urodzin czy świąt, dostaniesz od nas wyjątkowe prezenty, także pieniężne.

Umowa o pracę i bezpieczeństwo pracy

Zatrudnimy Cię bezpośrednio (nie przez agencję), od pierwszego dnia zapewniając umowę o pracę. Zagwarantujemy Ci bezpieczeństwo zatrudnienia oraz pracy, a także wysokiej jakości, komfortową odzież roboczą.

Automatyzacja procesów produkcyjnych

Dzięki nowoczesnym systemom komputerowym u nas pracuje się prościej i efektywniej.

Spotkania i wydarzenia integracyjne

Wspieramy relacje i tworzymy dobre warunki do poznawania się bliżej – organizujemy wyjścia integracyjne, pikniki rodzinne, spotkania świąteczne czy inne aktywności, jak wspólne spacery albo wycieczki rowerowe.

Wsparcie dla emerytów

Nawet gdy odejdziesz na emeryturę, możesz liczyć na nasze zniżki w sklepach, kawę za gorsz, prezenty świąteczne czy opiekę medyczną.