Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 6
05-270 Marki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 771 17 01
Fax: +48 22 781 33 61
[email protected]

www.tchibo.pl

NIP: 125 138 49 61

O FIRMIE

Tchibo to idealna mieszanka przywiązania do tradycji i ogromnej porcji innowacji.

Wzbogacamy świat o najlepsze kawowe specjały już od ponad 70 lat. Przez ten czas zebraliśmy masę doświadczeń, które dziś nadają smaku naszej działalności.

Nasza fabryka w Markach pod Warszawą powstała w 1994 roku i od samego początku jej działania stawiamy na rozwój – on nas nakręca jak podwójne espresso! Właśnie dzięki temu dzisiaj jesteśmy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących kawę w Europie! Inwestujemy w nowoczesne linie produkcyjne, technologię i infrastrukturę, wdrażając i rozwijając automatyzację procesów produkcyjnych. Nasz zespół tworzy 200 wspaniałych pracowników, w tym wysoko wyspecjalizowanych menadżerów, inżynierów, specjalistów i ekspertów kawowych. Mamy nadzieję, że do nich dołączysz!

Kochamy brąz, ale jeśli chodzi o nasze działania – zawsze idziemy po złoto! Dlatego dziś jesteśmy największym producentem kawy w Polsce. Oferujemy ponad 150 produktów z różnych kategorii kawowych, które są eksportowane do wielu krajów Europy i Azji.

Nasze wyroby to esencja Tchibo – są wytwarzane tylko z najlepszych gatunków kaw, sprowadzanych z najdalszych zakątków świata, zgodnie z najwyższymi standardami jakości, potwierdzonymi międzynarodowymi certyfikatami.

W naszym menu znajdują się produkty zarówno kaw palonych, jak i rozpuszczalnych m.in. Tchibo Exclusive i Tchibo Family, kawy Davidoff, kapsułki Cafissimo oraz Pady do ekspresów kawowych.

KULTURA ORGANIZACYJNA

Poczuj smak naszych wartości!

Naszą receptą na sukces są wartości, którym od lat jesteśmy wierni. Z ogromnym zapałem dbamy o współpracę, relacje międzyludzkie i najwyższą jakość produktów. Mamy też ogromny apetyt na rozwój, co pozwala nam osiągać jak najlepsze wyniki biznesowe oraz tworzyć wyjątkowo przyjemne i otwarte środowisko pracy ze świetną organizacją i o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Uwielbiamy umilać życie naszych klientów produktami najwyższej jakości. A jak umilimy Ci pracę w Tchibo? Mamy na to niezawodny przepis! Zapewnimy Ci serdeczną i przyjazną atmosferę, w której poczujesz, że Twoje zdanie się liczy. Na deser dorzucimy wsparcie, wiedzę i bogate doświadczenie ekspertów, którzy z zaangażowaniem pomogą Ci się rozwijać. Promujemy też otwartą kulturę organizacyjną, opartą o pracę zespołową, wzajemny szacunek i swobodną komunikację. Różnorodność kochamy nie tylko w naszych produktach, ale także w ludziach. To ona sprawia, że jesteśmy wyjątkowi, dlatego każdego traktujemy z głębokim szacunkiem i otwartością. I choć możemy się pochwalić naprawdę dużą fabryką, to na dyskryminację nie ma w niej miejsca. 😊

I jeszcze jedna dobra wiadomość – jesteśmy elastyczni i mamy płaską strukturę organizacji, a to oznacza, że możemy szybko wprowadzać różne zmiany i usprawnienia, również te proponowane przez naszych pracowników.

PRODUKCJA

Co nieco o tworzeniu naszych kawowych specjałów.

Nasze wyroby powstają w fabryce Tchibo w Markach, która jest jednym z trzech zakładów produkcyjnych grupy Tchibo. Ten zakład to crème de la crème całej grupy – jest najnowocześniejszy i najbardziej zróżnicowany technologicznie.

W czym tkwi sekret tworzenia tak wybornych i różnorodnych produktów kawowych? Mamy ciągły głód innowacji i wyciskamy z nich to, co najlepsze. Stawiamy na najnowocześniejszą technologię wypalania kawy i mamy aż 12 w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

A co zautomatyzowanie procesów produkcji oznacza dla Ciebie? Że u nas pracuje się efektywniej, prościej i bezpieczniej! Supernowoczesne, zintegrowane systemy komputerowe wspierają naszych pracowników i ułatwiają codzienną pracę.

Wspominaliśmy o wielkim apetycie na rozwój. No właśnie – jesteśmy wierni filozofii KAIZEN, czyli ciągłego doskonalenia.

„Bez względu na to, jak dobry jesteś, zawsze możesz być lepszy” (Kaizen)

Zgodnie z tą myślą my również ciągle chcemy być lepsi! To także przełoży się na Twoją pracę w Tchibo, bo robimy, co w naszej mocy, by tworzyć jak najprzyjemniejsze i najlepsze środowisko do pracy.

JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ŚRODOWISKA

Nasz as w rękawie – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

W Tchibo Manufacturing Poland zasmakujesz pracy o najwyższych standardach bezpieczeństwa – na tym polu również dążymy do doskonałości.

Wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania, które zatroszczą się o Twoje bezpieczeństwo, a także ochronę środowiska. To naturze zawdzięczamy tak szlachetne specjały, dlatego dbamy o nią z dużym zapałem!

Jakość naszych produktów kawowych jest z najwyższej półki. Skąd mamy tę pewność? Na każdym etapie procesu produkcyjnego są kontrolowane przez wybitnych ekspertów kawowych. Gwarancję jakości w każdej filiżance potwierdza także Certyfikat IFS Food.v. 6.

Ostatnie wpisy dla Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)