Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

SŁoneczna 6
05-270 Marki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 771 17 01
Fax: 022 781 33 61
[email protected]

O firmie

Fabryka Tchibo Manufacturing Poland, zlokalizowana w Markach koło Warszawy jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących kawę w Europie.

Fabryka rozpoczęła działalność w 1994 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija inwestując w nowoczesne linie produkcyjne, technologię i infrastrukturę. Firma zatrudnia blisko 200 pracowników, w tym wysoko wyspecjalizowanych menadżerów, inżynierów, specjalistów i ekspertów kawowych.

Obecnie Tchibo Manufacturing Poland jest największym producentem kawy w Polsce oferującym ponad 150 produktów z różnych kategorii kawowych. Wyroby zakładu eksportowane są do wielu krajów Europy i Azji.

Wyroby pochodzące z fabryki Tchibo wytwarzane są z najlepszych gatunków kaw, sprowadzanych z najdalszych zakątków świata, zgodnie z najwyższymi standardami jakości, potwierdzonymi międzynarodowymi certyfikatami.

W ofercie firmy znajdują się produkty zarówno kaw palonych jak i rozpuszczalnych m.in. Tchibo Exclusive i Tchibo Family, kawy Davidoff, kapsułki Cafissimo oraz saszetki do ekspresów kawowych.

KULTURA ORGANIZACYJNA

Tchibo Manufacturing Poland to firma z otwartą kulturą organizacyjną łącząca międzynarodowe standardy i przyjazną atmosferę, wywodzącą się z rodzinnego charakteru organizacji.  

W fabryce promowana jest kultura pracy zespołowej, wzajemnego szacunku i otwartej komunikacji. Celem firmy jest ciągły i systematyczny rozwój.

Dbałość o pracę zespołową połączona z jakością produktów i relacji międzyludzkich zapewnia osiąganie dobrych wyników biznesowych.

Wyróżnikiem fabryki Tchibo są bardzo dobre warunki pracy i wysokie standardy bezpieczeństwa.

Płaska struktura organizacji zapewnia szybkie podejmowanie decyzji.  Firma oferuje przyjazne i dobrze zorganizowane środowisko pracy, wsparcie i wiedzę doświadczonych ekspertów oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Produkcja

Fabryka Tchibo w Markach jest jednym z trzech zakładów produkcyjnych należących do grupy Tchibo. Jednocześnie jest to najnowocześniejszy i najbardziej zróżnicowany technologicznie zakład w grupie.

Nowoczesna technologia wypalania kawy oraz dwanaście w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych umożliwiają  produkcję zróżnicowanych produktów kawowych,.

Wszystkie procesy produkcyjne realizowane są z wykorzystaniem zautomatyzowanych systemów sterowania i nadzoru produkcji .

Zarówno procesy produkcji jak i organizacja pracy oparte są na pracy zespołowej oraz filozofii KAIZEN. Firma od ponad dziesięciu lat skutecznie realizuje zadania produkcyjne, zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia.

Park maszynowy zakładu bazuje na najnowocześniejszych systemach automatyki, stosowanych w produkcji kawy palonej i rozpuszczalnej. W codziennej pracy stosowane są nowoczesne, zintegrowane systemy komputerowe, wspierające zarządzanie procesami produkcyjnymi. Proces produkcyjny realizowany jest przez siedem dni w tygodniu.

Jakość, bezpieczeństwo pracy i środowiska

Tchibo Manufacturing Poland zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa. W firmie realizowane są programy i praktyki związane z zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy oraz gwarantujące ochronę środowiska.

Celem organizacji jest osiąganie doskonałości w dziedzinie bezpieczeństwa poprzez wdrożenie Kultury Bezpiecznej Pracy na najwyższym światowym poziomie.

Jakość produktów kawowych Tchibo jest kontrolowana na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Codzienne kontrole prowadzone przez ekspertów kawowych gwarantują "jakość w każdej filiżance".

Wyroby produkowane w fabryce Tchibo w Markach wyróżniają się najwyższą jakością i świeżością.

Fabryka utrzymuje wysokie standardy jakościowe, czego potwierdzeniem jest uzyskanie Certyfikatu IFS Food.v. 6.

Ostatnie wpisy dla Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

  • Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

    Marki

    2021-08-02

zobacz wszystkie oferty pracy (1)