Dane kontaktowe

Tavex

Świętokrzyska 32/1U-93
00-116 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 114 00 20
[email protected]

www.tavex.pl

Poznaj nas i naszą wizję dobrego pracodawcy.

Tavex to firma, która powstała 30 lat temu w Estonii. Obecnie działamy już w 9 krajach, w tym od 2015 roku na polskim rynku. Jesteśmy dealerem metali szlachetnych, wymieniamy waluty oraz oferujemy ekspresowe przekazy pieniężne. Zaufaniem darzy nas ok. 2 mln klientów rocznie. Wierzymy, że ta liczba to potwierdzenie jakości naszych usług. U nas każdy klient jest na wagę złota! Ta sentencja przyświeca nam przy wykonywaniu codziennych zadań. Jednak nie zapominamy o tym, że nie obsłużylibyśmy tak dużej ilości konsumentów, gdyby nie zaangażowanie każdego pracownika. Dlatego dbamy o komfort pracy oraz atmosferę panującą w firmie. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż nasz zespół stale się powiększa, a możliwości rozwoju jest coraz więcej.

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa dobrych znajomych. Jak to możliwe? Zależy nam, aby każdy czuł się tu komfortowo niezależnie od tego, czy jest nowym pracownikiem, czy działa z nami od lat. Doceniamy zaangażowanie i staramy się jak najszybciej reagować na nowe potrzeby i oczekiwania. Tavex to miejsce, w którym każdy może znaleźć przestrzeń do rozwoju. Wychodzimy z założenia, że im więcej dajemy od siebie, tym więcej otrzymujemy w zamian i tak działa nasza firma. Jedyne co nas może ograniczać to wyobraźnia, a i ona podczas burzy mózgów działa zdecydowanie lepiej.

Zobacz, jak wygląda praca w Tavex

Nasza firma się powiększa, nie tylko pod kątem ilości oddziałów, ale również zespołu. Zobacz, co Tavex ma do zaoferowania. Obecnie zatrudniamy ponad 40 pracowników w działach sprzedaży, administracji i kadr oraz marketingu.

Zadaj nam pytanie

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, skontaktuj się z nami! Myślisz o konkretnym stanowisku, a może jeszcze szukasz miejsca dla siebie? Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na Twoje pytania. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy: https://tavex.pl/kariera/  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)