Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

KS.PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 3
40-114 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 9542583988

# Rekrutacja i Onboarding

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pracowników i Kandydatów prowadzimy proces rekrutacji online, z zachowaniem najwyższych standardów oraz z  wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Nasi Rekrutrzy skontaktują się z Tobą i poinformują o szczegółowym przebiegu procesu rekrutacji oraz narzędziach, które będą wykorzystane.

Przed spotkaniem rekrutacyjnym masz możliwość zadawania pytań.
Zależy nam na partnerstwie. Szanujemy Twój czas i zdrowie.

Kiedy znajdziesz się na pokładzie TAURONA bezpiecznie zapoznamy Cię z tajnikami naszej organizacji. Zaprosimy Cię do udziału w spotkaniu wdrożeniowym, które odbędzie się online.

# PracujzDomu

Włączając się do akcji #zostańwdomu nasi Pracownicy korzystają z pracy zdalnej, tam gdzie to możliwe. Zapewniliśmy niezbędny sprzęt oraz dostęp do informacji.

Dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa w naszych zakładach produkcyjnych zapewniliśmy pracownikom niezbędne środki ochrony osobistej. Przestrzegamy ściśle wszystkich procedur zgodnie z wytycznymi związanymi z sytuacją epidemiczną.

# MegaMocPomagania

W tej trudnej dla wszystkich sytuacji staramy się także czynnie wspierać całe otoczenie:

 • Szyjemy maseczki – dbamy o bezpieczeństwo naszych Kolegów i Koleżanek
  w zakładach produkcyjnych.
 • Edukujemy -  W trudnym dla uczniów i nauczycieli czasie zdalnego nauczania, filmy edukacyjne spółki na YouTube i propozycje zajęć dostępne na portalu edukacja.bezpieczniki.tauron.pl stają się jednym
  z narzędzi chętnie wykorzystywanych w tworzeniu lekcji on-line.
 • Wspieramy uczniów – W porozumieniu z kuratorium oświaty w Krakowie przekazaliśmy kilkudziesięciu potrzebującym dzieciom sprzęt komputerowy niezbędny do zdalnej edukacji.
 • Śniadanie wielkanocne przez elektryczny samochód - Włączyliśmy się w inicjatywę fundacji Wolne Miejsce. Udostępniliśmy elektryczne samochody wolontariuszom, którzy rozwieźli świąteczne śniadania dla osób samotnych.
 • Pomoc dla służb medycznych – Przekazaliśmy szpitalom 1, 5 mln złotych na zakup niezbędnych materiałów i sprzętu do walki z wirusem.
 • Oddajemy krew – Górnicy z kopalni należących do Grupy TAURON od wybuchu epidemii oddali już blisko 120 litrów krwi.

# Działamy

 • Zapewniamy ciągłość dostaw ciepła i prądu.
 • Dostarczamy bezpieczne usługi - w trosce o bezpieczeństwo Klientów umożliwiamy załatwienie wszystkich spraw bez wychodzenia z domu.
 • Dostosowujemy się do aktualnej sytuacji.