Dane kontaktowe

TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

KS.PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 3
40-114 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 9542583988

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi pełnych energii i razem tworzymy jedną z największych w Polsce grup energetycznych – Grupę TAURON. Zajmujemy się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby ponad 5 milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie.

Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie naszych pracowników. W swoich działaniach stawiamy na budowanie partnerskich relacji z klientami i współpracownikami oraz dążenie do osiągania wyników. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i ciągły rozwój. Poprzez innowacje, chcemy mieć wpływ na rozwój firmy i otaczającej nas rzeczywistości. To nasze kluczowe kompetencje.

Nasze Spółki


W ramach Grupy TAURON funkcjonują wszystkie elementy energetycznego łańcucha wartości – wydobycie węgla kamiennego, wytwarzanie oraz dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej i ciepła. Nad bezpieczeństwem całego łańcucha energetycznego czuwają spółki Grupy.

Co jest dla nas ważne


To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga.

Wartości Grupy TAURON stanowią drogowskazy na drodze ku realizacji strategii Grupy, a także w relacjach ze współpracownikami, klientami, partnerami oraz otoczeniem. 

Ostatnie wpisy dla TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (41)