Dane kontaktowe

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.

ul. Narciarska 10
43-370 Szczyrk
śląskie, Polska

NIP: 6272738214

Tatry Mountain Resorts

Należymy do czołowych firm obsługujących ośrodki górskie i zapewniających usługi turystyczne na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Jesteśmy znaczącym inwestorem w regionie tatrzańskim, a dzięki udoskonalaniu jakości i poszerzaniu oferty usług chcielibyśmy stać się największym podmiotem w gałęzi turystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasze Ośrodki w Polsce

Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Jest doskonałą propozycją dla turystów z aglomeracji Śląskiej i Małopolskiej, jak i południowych sąsiadów z Czech i Słowacji.

Legendia

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych.

Śląskie Wesołe Miasteczko sp. z o.o.
Plac Atrakcji 1
41-501 Chorzów