Dane kontaktowe

Tasomix sp. z o.o.

ul. Środkowa 89
63-460 Biskupice Ołoboczne
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 62 767 67 67
[email protected]

tasomix.pl

NIP: 6222810435

POZNAJ NAS

Od 29 lat działamy w branży produkcji pasz i koncentratów dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. Wytwarzamy produkty, które stanowią kompleksowe systemy żywienia. Nasze wyroby są cenione przez hodowców i rekomendowane przez niezależnych ekspertów. Dostarczamy paszę wymagającym odbiorcom, którzy produkują zdrową żywność, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Jesteśmy coraz silniejszym graczem na polskim rynku. Od lipca 2018 roku, w ramach joint venture, współpracujemy z Grupą ForFarmers, europejskim potentatem w produkcji pasz.

LOKALIZACJE FABRYK

Fabryka w Biskupicach Ołobocznych to nasz pierwszy zakład produkcyjny, wytwarzający przede wszystkim pasze dla drobiu oraz trzody chlewnej. Produkowane w nim pasze sprzedajemy w centralnej i zachodniej Polsce.

Fabryka w Pionkach to najnowocześniejsza wytwórnia pasz w Polsce. Produkujemy w niej przede wszystkim pasze dla drobiu i trzody chlewnej oraz koncentraty. Pasze z Pionek sprzedajemy w centralnej i wschodniej Polsce.

Fabryka w Myśliborzu to specjalistyczny zakład, w którym produkujemy pasze, koncentraty i korektory dla bydła. Łącznie powstaje w nim prawie 100 produktów, które sprzedajemy na terenie całej Polski.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)