Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Target PRO

Ul. Żeglarska 4
91-321 Łódź
łódzkie, Polska

www.facebook.com/TargetPROpl

NIP: 7292707217

PROCES REKRUTACYJNY

Rozwijaj swoją karierę w obszarze sprzedaży, dziel się swoim doświadczeniem branżowym i stań się częścią zespołu Przedstawicieli Handlowych, którzy współpracują z najbardziej rozpoznawalnymi markami z branży FMCG. Czekamy właśnie na Ciebie.

Jak wygląda proces rekrutacyjny Target PRO?

ETAP 1

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania, wypełnij formularz w zakładce OFERTY PRACY i aplikuj.

ETAP 2

Nasz dział rekrutacyjny uważnie przyjrzy się nadesłanym dokumentom, a następnie przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę telefoniczną. Chętnie dowiemy się, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy, a także porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym i aspiracjach. Zapoznamy Cię ze specyfiką pracy na wybranym przez Ciebie stanowisku.

ETAP 3

Przed nami najważniejszy etap rekrutacji – osobiste spotkanie w zamieszkiwanym przez Ciebie mieście. Chcemy Cię dobrze poznać, dlatego do tej rozmowy przykładamy dużą wagę. To również doskonała okazja, byś Ty poznał Nas. Chętnie opowiemy Ci o tym,  jak na co dzień wygląda praca w Target PRO i pokażemy, dlaczego działanie zespołowe ma dla nas kluczowe znaczenie.

Poznasz również ASM – osobę z ramienia klienta, która będzie Ci towarzyszyła w pracy w terenie. Jest to pierwszy moment na zbudowanie relacji i poznanie wzajemnych oczekiwań.

Omówimy szczegóły potencjalnej współpracy i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Wiele z nich również zadamy.

ETAP 4

Jest nam niezwykle miło, że jesteś z nami. Po rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiamy oferty zatrudnienia wybranym kandydatom, których zaprosimy do współtworzenia zespołu Target PRO.

Przed Tobą pierwszy dzień w naszej firmie – pamiętaj, nowi pracownicy są otoczeni pełną opieką i wsparciem już od momentu przybycia. Czego możesz się spodziewać? Zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie, niezbędne narzędzia pracy i pełne wsparcie doświadczonych ekspertów, byś bez przeszkód mógł rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe. Poznasz również zespół Target PRO, który chętnie podzieli się z Tobą swoim know – how.

 

____________

Wiemy, jak ważna jest otwarta komunikacja, dlatego każdy z kandydatów otrzyma od nas informację zwrotną - niezależnie od tego czy przeszedł do dalszego etapu rekrutacji.