Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Target PRO

Ul. Żeglarska 4
91-321 Łódź
łódzkie, Polska

www.facebook.com/TargetPROpl

NIP: 7292707217

COŚ WIĘCEJ, NIŻ PRACA

Chciałbyś dołączyć do zespołu Przedstawicieli Handlowych, którzy współpracują z najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie? Dobrze trafiłeś – witaj w Target PRO. Niezależnie od tego, czy jesteś wykwalifikowanym Przedstawicielem Handlowym, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą branżą, dzięki wielu różnorodnym stanowiskom i szerokim możliwościom rozwoju kariery, znajdziesz tu miejsce dla siebie. Każdego dnia towarzyszymy Ci w nabieraniu doświadczeń oraz udoskonalaniu posiadanych kompetencji sprzedażowych. Sprawdź, co możesz zyskać, stając się częścią drużyny Target PRO.

Praca Handlowca w Target PRO - obejrzyj film

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Jak ważne jest dla Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie motywacyjne? Bezpłatna opieka medyczna oraz dofinasowanie do pakietów sportowych brzmią zachęcająco? A jeśli dołożymy do tego komfortowe narzędzia pracy: nowe auto służbowe, telefon, a także pełne wsparcie najbardziej doświadczonych ludzi w sprzedaży, dzięki którym Twoja kariera nabierze rozpędu? Tak właśnie działamy w Target PRO. Inwestujemy w naszych ludzi i nasze kompetencje, razem osiągając wspólne cele. Umiejętności, które zdobędziesz w trakcie pracy z nami, pozostaną z Tobą na całe życie, dlatego chcemy, abyś czuł się u nas naprawdę komfortowo.

SUKCES, ZA KTÓRYM STOJĄ LUDZIE

Nasz zespół liczy ponad 1200 Przedstawicieli Handlowych zatrudnionych na umowę o pracę, którzy regularnie odwiedzają blisko 80.000 sklepów na terenie całego kraju. Od lat cieszymy się zaufaniem czołowych marek w Polsce i na świecie. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, czy mBank. Praca z takimi partnerami daje nam nie tylko wiele satysfakcji i możliwości rozwoju, lecz napędza nas do dalszego działania i rozwijania naszego zespołu.

Poznajmy się bliżej!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (51)