Dane kontaktowe

Target PRO

Ul. Żeglarska 4
91-321 Łódź
łódzkie, Polska

targetpro.pl/strefa-handlowca.html

NIP: 7292707217

CZY TO MIEJSCE DLA CIEBIE?

Brawo TY! W Target PRO znajdziesz swoje miejsce i poczujesz się komfortowo. Zmienisz swoją postawę z „muszę/powinienem” na „chce/lubię”. A dzięki zdobytej wiedzy z łatwością poradzisz sobie z zadaniami i będziesz mieć czas dla siebie. Work-life balance to podstawowa zasada, którą się kierujemy.

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy firmą, w której PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI sprzedają najbardziej rozpoznawalne produkty na rynku;  nie będącą jednocześnie producentem tych produktów.

Praca Handlowca w Target PRO - obejrzyj film

JAK SIĘ U NAS PRACUJE ?

Przyjdź do nas a my nauczymy Cię kompetencji, które zostaną z Tobą do końca życia. Jesteśmy ekspertami z zakresu sprzedaży. Rozwijamy, szkolimy, doskonalimy naszych Handlowców w myśl zasad, które tworzymy z największymi korporacjami.

JAK TO MOŻLIWE ?

Tworzymy struktury sprzedaży dla firm i zarządzamy nimi. Swoje działy sprzedaży powierzyli nam do tej pory m.in.: MARS POLSKA, ŻYWIEC ZDRÓJ, DANONE, UNILEVER Polska, BONDULELLE, mBank, PLUS GSM, ROYAL CANIN, Tchibo.

  • Zatrudniamy ponad 1000 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju. 
  • Target PRO obsługuje ponad 40% rynku outsourcingu sprzedaży i jest liderem tej kategorii usług w Polsce.
  • Nasi pracownicy regularnie odwiedzają 80 tys. sklepów na terenie całego kraju.

RELACJE Z LUDŹMI

Poznasz fascynujących ludźmi. Zbudujesz dobre relacje z współpracownikami i klientami.

Kierownicy Sprzedaży, z którymi będziesz współpracował to ludzie pełni pasji, profesjonalizmu, entuzjazmu i werwy.  Są to osoby posiadające bogate doświadczenie i kompetencje w zakresie sprzedaży. Możesz liczyć na Ich pomoc i wsparcie w codziennej pracy.

WARUNKI PRACY

W Target PRO zapewniamy Ci wynagrodzenie odpowiadające Twoim potrzebom, motywujący system premiowy i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Nowe auta służbowe, tablety, bezpłatna opieka medyczna oraz dofinasowanie do pakietów sportowych są w Target PRO standardem.

MÓWIĄ O NAS

Monika Lipowy, Przedstawiciel Handlowy, Projekt Danone

Współpracę z firmą Target PRO rozpoczęłam od czerwca 2015 r. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy od spraw detalu na rynek Warmińsko - Mazurski.

Pierwszy raz pracuję w zewnętrznej firmie i jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Pracuję z profesjonalną grupą ludzi, którzy w każdej chwili i sytuacji są bardzo pomocni i zawsze gotowi do rozwiązywania naszych problemów.

Poza tym wynagrodzenia, systemy premiowe są bardzo czytelne i zawsze wysyłane na czas.

Bardzo dobrze zorganizowana, profesjonalna, konkretna Firma. Polecam serdecznie.

 

Łukasz Kawecki, Przedstawiciel Handlowy w projekcie Algida

W Target PRO pracuję od połowy lutego. Zostałem przyjęty na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy w projekcie Algida. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, poznaje nowych ludzi co sprawia, że nie myślę o poszukiwaniu nowego zatrudnienia. Firma Target PRO zapewniła mi możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń i poznania tajników pracy w obszarze sprzedaży. Rozmowa handlowa, szukanie kreatywnych rozwiązań to główne umiejętności, które nabyłem od momentu rozpoczęcia pracy. Jest to dobra firma do rozwoju swojej kariery.  Pracowników Target PRO cechuje profesjonalizm i nastawienie na pomoc.

Target PRO W trzech słowach? Profesjonalizm, zaangażowanie, rozwój osobisty.

Z czystym sumieniem mogę polecić Target PRO. Wszystko jest dobrze zorganizowane, ludzie są życzliwi, pomocni kiedy masz jakiś problem. Firma bardzo poważnie i profesjonalnie traktuje swoich pracowników.

 

Krystian Bobowski, Merchandiser Mobilny, Projekt Żywiec Zdrój

Z TARGET PRO współpracuje od czerwca 2015r. w zakresie Merchandisingu. Praca oferuje mi możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Dzięki niej nauczyłem się wielu przydatnych umiejętności, między innymi: profesjonalnego podejścia do klienta, stosowania standardów merchandisingowych w praktyce oraz planowania i zarządzania własnym czasem.

Doskonalę cechy charakteru odpowiedzialne za możliwie jak najlepsze wykonywanie moich obowiązków, takie jak: sumienność, rzetelność, dokładność,  odpowiedzialność oraz komunikatywność.

Poznałem ciekawych ludzi - profesjonalistów, dzięki którym mam możliwość wciąż się rozwijać i uczyć  od najlepszych. Zawsze mogę liczyć na radę i wsparcie z ich strony.

Gdybym miał opisać TARGET PRO trzema słowami, były by to: profesjonalizm, jakość, rzetelność.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę TARGET PRO - tutaj zrealizujesz się zawodowo i wykorzystasz w pełni swój potencjał ;)

 

Ostatnie wpisy dla Target PRO

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)