Dane kontaktowe

Taranko Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 73B
80-557 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 502 674 883
[email protected]

taranko.com

NIP: 9570857274

Rodzinna firma z tradycją krawieckiego rzemiosła.

TARANKO - polska rodzinna firma z tradycjami krawieckimi, słynąca z szycia doskonałej odzieży damskiej z sektora premium, której historia zaczęła się ponad 30 lat temu w Gdańsku. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką szyjącą najpiękniejsze sukienki.

Jesteśmy z Gdańska!

Jesteśmy z Gdańska, tworzymy w Gdańsku. To miasto zmienia się bezustannie. To tak jak my. Bezustanna zmiana to nasza codzienność. Wciąż zmieniamy się dla Was. Zmieniamy się pamiętając o naszej tradycji.

Tradycja krawieckiego rzemiosła

Rzemiosło wymaga czasu i uwagi. Uszycie jednej sukienki z kolekcji Premium to 8 godzin pracy krawcowej. Do jakości podchodzimy bez kompromisów. Ta myśl towarzyszy nam podczas całego procesu powstawania kolekcji – od wyboru materiałów, przez konstrukcję aż po najmniejsze detale.

Zespół Taranko

Doskonale wiemy, że nie da się budować marki bez silnego zespołu. Zespołu, na którym można polegać. My na sobie polegamy! Razem pracujemy i wkładamy całe serce w to, żeby nasze klientki - Dziewczyny Taranko czuły się z nami i u nas wyjątkowo. Zarówno w naszych butikach jak i w sklepie internetowym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)