Dane kontaktowe

Takeda SCE Sp. z o.o.

Sterlinga 8 A
91-425 Łódź
mazowieckie, Polska

POZNAJ TAKEDĘ

Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Nasza organizacja została założona w Japonii - to dziedzictwo ukształtowało nasze tradycje i wartości, które są fundamentem pracy naszego zespołu.

Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel. W naszym zespole znajdziesz m.in. ekspertów z zakresu farmacji oraz badań i rozwoju, wyspecjalizowanych finansistów i księgowych, a także osoby doświadczone w realizacji projektów marketingowych. Łączy nas szacunek do wspólnego celu i pracy wykonywanej przez każdego naszego pracownika.

Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur. Przy świeżo parzonej herbacie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

O NAS

TAKEDA W PIGUŁCE

  • Jesteśmy globalną innowacyjną firmą farmaceutyczną zaangażowaną w działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie innowacyjnych leków.
  • Główne obszary działalności naszej firmy to onkologia, gastroenterologia, choroby ośrodkowego układu nerwowego, a także szczepionki. Prowadzimy prace badawczo -rozwojowe zarówno samodzielnie jak i z partnerami, niezmiennie pozostając liderem innowacji w medycynie.

TAKEDA W POLSCE

Firma w Polsce to 2 spółki działające w 3 obszarach i łącznie ponad 900 pracowników o najwyższych kwalifikacjach: Takeda Pharma i Takeda SCE. Jesteśmy członkiem wielu stowarzyszeń i organizacji, wśród których znajdują się między innymi: Związek Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA i Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA”.

  • TAKEDA SCE to zlokalizowane w Łodzi tzw. centrum usług wspólnych, zajmujące się zaawansowanymi projektami biznesowymi na rzecz jednostek firmy Takeda na całym świecie. Wspieramy pracę ekspertów Takeda z Europy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Emiratów Arabskich, Egiptu, Republiki Południowej Afryki, Japonii oraz Chin.
  • W TAKEDA PHARMA mamy 2 lokalizacje i zajmujemy się 2 obszarami: marketingiem/ sprzedażą a także produkcją.

SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANI

  • Nasi pracownicy uczestniczą od kilku lat w akcjach Wolontariatu Pracowniczego, pomagając w domach dziecka, szpitalach, schroniskach dla zwierząt. Uczestniczymy także w akcji Szlachetna Paczka.

TAKEDA – FIRMA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Takeda to firma wyróżniająca się na rynku. Dbamy o dobrą atmosferę pracy, jesteśmy otwarci na dialog i stawiamy na zaufanie. Uważamy, że ambicja, rozwój zawodowy i stawianie czoła codziennym wyzwaniom zawodowym nie wykluczają poszanowania zdrowego balansu między pracą, a życiem prywatnym. Japońskie korzenie i wartości Takedy nie są dla nas tylko korporacyjnym hasłem. Nasz zespół, bez względu na role poszczególnych pracowników, wierzy, że swoją pracą przyczynia się do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Każdego dnia pamiętamy o tym, że na końcu każdego procesu, w którym uczestniczymy, znajduje się człowiek, któremu pomagamy. Z tego powodu naszymi najważniejszymi wartościami są: uczciwość, szczerość, sprawiedliwość i wytrwałość

TAKEDA SCE – PARTNERZY W BIZNESIE

W naszym centrum usług wspólnych w Łodzi realizujemy projekty biznesowe na globalną skalę. Jesteśmy integralną, ważną częścią międzynarodowej sieci współpracy jednostek Takeda. Posługując się w pracy 13 językami obcymi, stanowimy wsparcie dla naszych pracowników oraz lokalnych partnerów biznesowych na kilku kontynentach.

  • Od 2010 roku zajmujemy się procesami księgowymi, raportowaniem oraz rozliczeniami spółek Takeda. Wśród specjalistycznych zadań realizowanych przez nasz zespół znajdują się m.in. księgowanie z zakresu zobowiązań, księgi głównej i należności, koordynacja audytu sprawozdań finansowych, obsługa transakcji księgowych, a także udział w ustalaniu cen transferowych i procesach zakupowych z dostawcami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)